1% of Anything 2003 (Kore) - Asya Drama
 1. 1% of Anything 2003 (Kore)

  1% of Anything 2003 (Kore)

  İMDb : 5.0 26 Bölüm

  Kim Jung Hwa, paraya pek ilgi duymayan genç ve samimi bir ortaokul öğretmenidir. Ayrıca son derece sıcak kalplidir ve diğer insanlara yardım etmeyi sever. Yaşlı bir adamın eşyalarını trenden başka bir yere taşımasına yardım ettiğinde, yaşlı adam son derece müteşekkirdir. Bu büyükbaba, tanınmış bir holdingin son derece zengin sahibi olduğu ortaya çıktı. Torunu Kang Dong Won, büyükbabasına neredeyse komik bir şekilde rakip olan çabuk huylu bir iş adamıdır. En sevdiği torununu "ehlileştirmek" için büyükbaba, tüm servetini Kim Jung Hwa ile evlenen kişiye vermeyi kabul eder ve bu nedenle Kang'ı büyükbabasının seçtiği kızla tanışmaya zorlar. İlk başta, Kim ve Kang, Kang'ın son derece sevimli ama huysuzluğu yüzünden anlaşamasa da, tartışmaları onları daha da yakınlaştırır. Kim'in öğretmen arkadaşı da ondan hoşlanmaya başlayınca Kang kıskanmaya başlar. Kang'ın büyükbabasının kurduğu zekice koşullar sayesinde Kang, beklemediği bir ilişki kurar. Bununla birlikte,% 99'u işe yaramayacak bir ilişki gibi görünen şey, "mükemmel" bir eşleşme,% 1 şans.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   397

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri