Be Yourself 2021 (Çin) - Asya Drama
 1. Be Yourself 2021 (Çin)

  Be Yourself 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Dört genç kadın üniversitede hayata başlar. Sıkı dost olmalarına rağmen, hemen hemen her konuda çok farklıdırlar. Xia Lang Lang, erkeksi, inatçı ve son derece mantıklı. Ancak üçüncü basamak eğitim yolculuğuna başladığında, kendisinin de daha yumuşak bir yanı olduğunu ve bu romantizmin hayatında bir rol oynayabileceğini keşfeder. Bu arada, Huang Fu Shu Min her zaman kendi hikayesinin kahramanıdır. Sevimli ve bağımlı davranmak onun güçlü yanı ve bağımsızlık hiç aşina olduğu bir şey değil. Ancak çok geçmeden üniversite yolculuğunun onu bağımsızlığa giden yolda götürebileceğini anlar. Bir de varlıklı bir aileden gelen, zeki bir genç kadın ve ünlü bir güzellik olan Fan Xiao Yu var. Ama derinlerde bir yerde özgür olmak istemesine rağmen, ailesinin isteklerine saygı duyarak her zaman çizgiyi tuttu. Bir öğrenciyle iş dünyasını keşfetmeye başladığında, henüz özgürlüğe ve belki de romantizme kavuşabileceğini fark eder. Dörtlüyü her zaman yaşının ötesinde olgunmuş izlenimi veren Yang Jia Qian tamamlıyor. Ama artık öne çıkmaya hazır bir dizi gizli düşünce ve duyguya sahip, artık ailesinin gözetimi altında değil.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   875

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri