Beauty From Heart 2021 (Çin) - Asya Drama
 1. Beauty From Heart 2021 (Çin)

  Beauty From Heart 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 20 Bölüm

  Eğlence endüstrisindeki plastik cerrahiye içeriden bir bakış, gençliğin, cesaretin ve korkusuzca ilerlemenin hikayesini anlatıyor. Tao Xiao Ting ve Tao Xiao Di, büyük şehre daha iyi bir yaşam için çok çabalamaya gelen ikiz kardeşlerdir. Xiao Ting her zaman ısrarcı ve çalışkan olmuştur, ancak ablası Xiao Di güzelliğini kullanarak kestirmeden gitmek ister. O andan itibaren iki farklı hayat sürerler. İş dahisi Lian Sheng, Ounuo mağazasının yaklaşmakta olan satın almasıyla ilgili krizi çözmek için Çin'e geri dönmek üzere görevlendirildi. Hemen yanlış adım atmalarına rağmen Tao Xiao Ting ile bir toplantıya götürür. Bu arada Xiao Di, gözünü Ounuo'nun genç patronu Chou Ying Shu'ya dikmiştir. Liang Sheng, Xiao Ting'in zorlukların üstesinden gelme konusundaki dirençli ruhuna tanık olur ve ona karşı tutumu güvensizlik, aşağılama ve alay etmekten samimi bir takdir, çekicilik ve sevgiye dönüşür. Xiao Ting'in etkisi altında, Xiao Di, dünyanın yüzeysel görünümler etrafında dönmediğini anladı.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   1.603

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri