Bokura wa Koi ga Hetasugiru 2020 (Japon) - Asya Drama
 1. Bokura wa Koi ga Hetasugiru 2020 (Japon)

  Bokura wa Koi ga Hetasugiru 2020 (Japon)

  İMDb : 5.0 7 Bölüm

  Fujiwara Hana ve Katayama Mizuki ilkokuldan beri en iyi arkadaşlardır. Hana'nın aldatan erkek arkadaşı onu terk ettiğinde, kankalar bir yolculuğa çıkar. Bir kaplıca handa iki adamla tanışırlar: Narita Yosuke ve Ichinose Ayumu. Konuşmalarının başlarında Hana kendi adına konuşmaktan kaçınır ve Yosuke onu azarlar. Hana savunmacı bir tavırla yanıt verir, ancak yorumu derin derin düşünmeyi tetikler. Başkalarına karşı çok dikkatli olduğu için konuşmadığını fark eder. Bu eksikliğin fark edilmesiyle birlikte değişmeye başlar. Bu dönüşüm sırasında aralarında dostluk, kıskançlık, ihanet ve kavgalar süzülür. Mizuki, ciddi bir şekilde hiç çıkmamış olmasına rağmen sevilmeyi çok ister. Yosuke, karşı tarafın iyiliği için çok açık konuştuğu için hor görülüyor. Ayumu nezaket ve uçarılığı hassas bir şekilde dengeler. Sonra Ayumu'nun "küçük kardeşi" Kanata kaosa katılır. Karmaşada, her biri aşkı keşfetmeye ve kimliklerine yerleşmeye başlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   488

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri