Demi-Gods and Semi-Devils 2021 (Çin) - Asya Drama
 1. Demi-Gods and Semi-Devils 2021 (Çin)

  Demi-Gods and Semi-Devils 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 50 Bölüm

  Song İmparatoru Zhe Zong'un saltanatı altında geçen hikaye, dilenci klanının lideri Qiao Feng, Dali prensi Duan Yu ve Shaolin keşişi Xu Zhu'nun deneyimleri etrafında dönüyor. Üç kahraman, boksör dünyasındaki yolculukları sırasında yeminli kardeşler haline gelir. Qiao Feng, dilenci klanının cesur lideridir. Birçok kişi Song halkını savunduğu için onu bir kahraman olarak görüyor. Qiao Feng, Khitan kökenli olmakla suçlanıp bir hain olarak etiketlendiğinde, dövüş sanatçıları arkadaşları tarafından dışlanır. Qiao Feng'in adını temize çıkarma arayışında, kimliğiyle ilgili gerçeği öğrenmeye gelir ve hayatının aşkıyla tanışır. Ayrıca Dali Prince Duan Yu ve Shaolin Monk Xu Zhu ile yolları kesişir. Duan Yu, Dali'nin neşeli ve parlak genç bir prensidir. Barışsever eğilimleri nedeniyle, dövüş sanatlarını öğrenmeye zorlanmaktan kaçınmak için kaçar, ancak istemeden güçlü dövüş sanatları tekniklerinde ustalaşır. Ardından Mu Wan Qing, Zhong Ling ile tanışır ve Wang Yu Yan'a ve onun tanrısal güzelliğine derinden aşık olur. Ancak Wang Yu Yan'ın gözleri yalnızca kuzeni Murong Fu'yu görür ve bu da ilişkilerini karmaşıklaştırır. Shaolin Monk Xu Zhu doğuştan saftır. Bir dövüş sanatları ustası tarafından yönlendirildikten sonra, aynı zamanda güçlü bir dövüş sanatçısı olur. İyi kalpli keşişi kendisi için hiç hayal etmediği bir maceraya atıyor. Song ve Liao arasındaki çatışmaya yakalanan iç içe geçmiş üç hikaye, kahramanlıklarıyla ilgili bir hikayede bir araya getirilir.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   620

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri