Dream of Chang’an 2021 (Çin) - Asya Drama
 1. Dream of Chang’an 2021 (Çin)

  Dream of Chang’an 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 49 Bölüm

  İkiz kız kardeşler Cheng Ruo Yun ve Qiu Yan Zhi'nin, genç İmparator Li Yan ile karşılaştıktan sonra siyasi meselelere karıştıklarında yeniden bir araya gelmelerini anlatıyor. Hadımlar, Tang İmparatoru Wen Zong'un saltanatı sırasında sarayın kontrolünü ele geçirdiler. Ulusu pençelerinden kurtarmayı uman İmparator Wenzhong, gizlice baş hadım Qiu Shi Liang'a suikast düzenlemeyi planlıyor, ancak planları tam bir yenilgiyle sonuçlanıyor. Başbakan Wang Ya'nın torununun ölümden zar zor kurtulan ikizleri dışında tüm ailesi ölüm cezasına çarptırıldı. Ziyi Bürosu tarafından evlat edinilen küçük kız kardeş Yu Bing Er adını alır. İntikam almaya kararlı olan abla, adını Yan Zhi olarak değiştirir ve Qiu Shi Liang'ın vaftiz kızı olur. Yedi yıl sonra, İmparator Li Yan tahta çıktı. Li Yan, Qui Shi Liang'a karşı savaşmak için Ziyi Bürosunu kullanmaya başvurur. Sonuç olarak, iki kız kardeş, kan bağlarını tanıyamayan düşmanlar olarak tekrar karşılaşırlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   964

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri