Ikite, Futatabi Hogoshi Fukaya Zensuke 2021 (Japon) - Asya Drama
 1. Ikite, Futatabi Hogoshi Fukaya Zensuke 2021 (Japon)

  Ikite, Futatabi Hogoshi Fukaya Zensuke 2021 (Japon)

  İMDb : 5.0 6 Bölüm

  Fukaya Zensuke, uzun yıllar öğretmen olarak sıradan bir hayat sürdü ve hayatının ikinci evresi için şartlı tahliye memuru olmayı seçti. Bu yeni rolüne sekiz ay kala, hapis cezasını tamamlamak üzere olan ve şartlı tahliye edilen insanlara yeni bir sayfa açıp topluma dönmeleri için yardım ediyor. Aslında Zensuke, bir öğretmen olarak görev yaptığı süre boyunca bitirmediği şeyi, denetimli serbestlik memuru olarak görev yaparak yapmak için bir fırsat arıyordu. Koyama Yuko'nun şartlı tahliye memuru olarak atandığında, daha önce hiç karşılaşmadığı ve kalıba uymayan birinin sorumluluğuna verilir. Yuko, kendi oğlu Takashi'yi öldürmekten suçlu bulundu. Hapisten çıktığı gün, Zensuke onunla buluşmaya gider. Ancak, onu şaşırtan beklenmedik bir şey yapar. İlerlemiş yaşına rağmen sosyal yardım almadan çalışacağı söylenir ve onu katılımcı bir işveren olan Batılı bir gıda ekleminde işe alır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   220

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri