Japan Sinks: People of Hope 2021 (Japon) - Asya Drama
 1. Japan Sinks: People of Hope 2021 (Japon)

  Japan Sinks: People of Hope 2021 (Japon)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Emiri Yoshii (Emi Takei) begins work at a general trading company. Due to her family's failure in business, she had to give up her dream of earning a MBA in America. Now, she hopes to become an executive of a company. Emiri is sent to the general affairs department at the trading company. She freaks out when she learns that lower level employees have to wear uniforms and she has to deal with everything from changing light bulbs to ordering business cards. However, she works hard to pay off her family's debt. Emiri then finds herself in the crosshair of coworkers. Senior female employees are perturbed that she doesn't drink coffee with them and skips their gatherings. Meanwhile, the male employees like working with her, but only when they need an attractive women for matters like entertaining clients. The male employees do not give her serious work. Emiri, who appears popular among the male employees, soon becomes an outcast among the senior female employees. She becomes fed up with her situation and takes action.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   338

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri