Love Script 2020 (Çin) - Asya Drama
 1. Love Script 2020 (Çin)

  Love Script 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Güzel görünüme, yüksek bir IQ'ya ve inanılmaz zenginliğe sahip bir adam olarak Zhu Xuan Wen hiçbir şey istemez. Erkekler arasında ender görülen bir durum, her kadının hayalini kurduğu ve her erkeğin gizlice olmasını dilediği türden bir adamdır; ve yine de, Xuan Wen göründüğü gibi değil. Genç yaşta bir araba kazasına karışan Xuan Wen, yıllar geçtikçe daha da kötüye giden garip bir nevroz geliştirdi. Ming Hanedanlığı İmparatoru Jian Wen olduğuna inanan Xuan Wen, hayali imparatorluğunun refahından başka hiçbir şeyi umursamıyor. Xuan Wen, günlük hayatındaki tüm görevlerini yerine getirerek, şirketin yönetimini başkalarının ellerine bırakarak, kendine bir saray inşa etmeye ve gelişen imparatorluğunu yönetmeye odaklanır. Başka ne yapacaklarını bilmeden, ona en yakın olanlar onun adına profesyonel yardım almaları gerektiğini kabul ederler. Çaresizce paraya ihtiyacı olan bir akıl sağlığı uzmanı olan Luo Kai Huai'yi işe alarak Xuan Wen’in olağandışı davasını almaya başlarlar ve Xuan Wen'i onun gözetiminde bırakırlar. Artık imparatorun "harem" inin bir üyesi olan Kai Huai, Xuan Wen'e yardım etmenin bir yolunu bulmalıdır, ancak onu uzaklaştırmaya yönelik sürekli girişimleri, işi neredeyse imkansız hale getirir. Sözde imparator ile sürekli çatışan Kai Huai, Xuan Wen'e yardım etmenin bir yolunu bulmalı, ama nasıl?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   1.768

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri