My Name İs Busaba/Chun Cheu Bussaba 2020 (Tayland) - Asya Drama
 1. My Name İs Busaba/Chun Cheu Bussaba 2020 (Tayland)

  My Name İs Busaba/Chun Cheu Bussaba 2020 (Tayland)

  İMDb : 5.0 5 Bölüm

  Ülkenin en önde gelen şeflerinden biri tarafından eğitilen Busaba, hayatını Tay mutfağını incelemeye adadı. Yetenekli bir şef, en iyilerin en iyilerinden biri olma becerisine sahip. Ama hayatında hiçbir şey olması gerektiği gibi gitmiyor gibi görünüyor. Otuz beş yaşında, başarılı bir kariyere ve dünyanın en mükemmel ilişkisine sahip olmayı umuyordu. Bunun yerine kendini aniden işsiz bulur ve kısa süre sonra erkek arkadaşını onu aldatırken yakalar! Umudunu kaybetmek üzere olan Busaba'nın yolları, başarılı iş girişimleriyle tanınan tanınmış bir ailenin oğlu Saran ile kesişir. Aile işini devralacak bir konumda olmasına rağmen, Saran, şehrin en popüler restoranlarından birini açarak hayatta kendi yolunu çizmeyi seçti. Kaderin dediği gibi, Saran şu anda bir şefe ihtiyaç duyuyor ve Busaba'nın becerileri tam da aradığı şey. Saran için çalışmayı kabul eden Busaba'nın hayatı yeniden düzene giriyor gibi görünüyor ve daha mutlu olamazdı. Ancak yeni patronuna âşık olduğunu anladığında işler biraz daha karmaşık hale gelir. Bir şey ona hislerine karşılık verebileceğini söylüyor ama hayattaki her şey bu kadar korkunç bir şekilde ters gittiğinde umut etmeye cesaret edebiliyor mu?
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   638

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri