Oyabaka Seishun Hakusho 2020 (Japon) - Asya Drama
 1. Oyabaka Seishun Hakusho 2020 (Japon)

  Oyabaka Seishun Hakusho 2020 (Japon)

  İMDb : 5.0 7 Bölüm

  40 yaşındaki Obika Taro, bekar bir baba ve mücadeleci bir romancıdır. Gataro lakaplı, çok sevdiği karısı Sachiko bir hastalıktan öldükten sonra kızı Sakura'yı tek başına büyütmüştür. Baba kız çok iyi anlaşıyorlar. Ama Gataro, saf ve masum kızı sadece tüm kız okullarına gittiği için Sakura'nın karma eğitim yapan bir üniversiteye gitmesi konusunda endişeli. Onu o kadar çok seviyor ki, aynı üniversitenin giriş sınavına girmeye ve bir öğrenci olarak aynı fakülteye kaydolmaya karar veriyor. Çalışmalarının etkilenmesinden korkan Gataro, üniversite öğrencisi olduğu gerçeğini editörü Ozaki'den gizler. Okulun ilk gününde, istenmeyen kişilerin Sakura'ya yapışmadığından emin olmak için erkek öğrencileri yakından takip eder. Ancak, sorumlu profesör olan Profesör Omura'ya şüpheli görünüyor ve çabucak ayağa kalkıyor. Bu arada Sakura, kayıt töreninde tanıştığı açık sözlü bir okul arkadaşı Yamamoto Hiroko ile üniversite kafeteryasına gider. Yakışıklı Hatakeyama Masaharu ve tutumlu Eto Misaki ile bir masayı paylaşıyorlar. Ama Sakura aşka kapılır ve Masaharu'nun kibirli bir kıdemli ile kararlı olduğunu görünce donup kalır. Hem babanın hem de kızın üniversiteye kaydolduğunu keşfeden öğrenciler arasında bir şok olurken, Gataro onu korumak için Sakura ile birlikte müfredat dışı etkinliklere katılmayı seçer. Seminerler, ilgi grupları, içki seansları, çöpçatanlık partileri ve kültürel festivaller gibi yaptığı her şeye kendini dahil ediyor. Bu süreçte kendini -gençliğinin- tadını sonuna kadar çıkarırken bulur.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   253

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri