Prophecy of Love/Forecasted to Love/Payakorn Sorn Ruk 2020 (Tayland) - Asya Drama
 1. Prophecy of Love/Forecasted to Love/Payakorn Sorn Ruk 2020 (Tayland)

  Prophecy of Love/Forecasted to Love/Payakorn Sorn Ruk 2020 (Tayland)

  İMDb : 5.0 13 Bölüm

  Rosita bir araba kazası geçirir ve bir güle dokunduğunda aniden geleceği gördüğü bir yetenek kazanır. Ünlü bir falcı olur. Bir gün, ünlü bir aktör olan Theeruth'un bir kadını hamile bırakacağını ve gizli bir çocuğu olacağını gazetecilere kamuoyuna açıklar. Bu tahmin Theeruth'u belaya sokar ve ilişkileri o günden itibaren düşmanca olur. Birkaç yıl sonra varbir yardım etkinliği ve ev sahibi Theeruth ve dört ünlüyü özel konuk olarak davet eder ve ayrıca Rosita'yı fallarını anlatmaya davet eder. Beş ünlü farklı gül seçip ona okuması için veriyor. Rosita o güllere dokunduğunda, Theeruth'un tatlı sahnelerini ve kendisinin kucaklaştığını, öpüştüğünü ve birbirini çok sevdiğini görür. O çok şokta. Tepkisi çok garip ve beş ünlü onun ne gördüğünü çok merak ediyor. Rosita kimseye söylemez ve hiçbir şey görmediğini iddia eder. Ancak tüm misafirler ona inanmaz. O günden sonra ona garip bir şey olur. Biri tarafından saldırıya uğrar ve şüpheli, falını okuduğu beş ünlüden biridir. En büyük şüpheli, her zaman rakibi olan Theeruth'tur. Ama bir gün, tesadüfen onu suçludan kurtarır ve aynı zamanda herkes rakip olduğunu düşündüğü için onun için en güvenli yer olduğu için onunla yaşamasına izin vermeyi teklif eder. İlişkileri, Rosita'yı öldürmek isteyen gerçek suçluyu bulmak için birçok tehlikeli durumda o günden sonra yavaş yavaş gelişir.
  10.0
  ( Toplamda 34 oy verildi. )

    5.0   306

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri