See You Again 2021 (Çin) - Asya Drama
 1. See You Again 2021 (Çin)

  See You Again 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 6 Bölüm

  1990'larda, tutkulu bir "çelik fabrikası bileşimi yeteneği" olan Hu Guanglai ve yeni transfer edilen topluluk polis kocası güvenlik partisi, kardeşlerine sempati duymak istedi. Kız kardeşi Hu Fang, bir gangster tarafından tecavüze uğradığı için, Hu Guanglai, rakibini yanlışlıkla öldürmek için kışkırtıldı ve tamamen çaresiz, ertelenmiş bir ölüm cezasıyla ölüme mahkum edildi. Bütün parti, Hu Guanglai ile dünya arasındaki bağı kurmaya istekli. Sürekli azim ve etkisi ile, Hu Guanglai ciddiyetle reform yaptı ve cezasını indirdi ve onurunu ve yaşamdaki umudunu yeniden kazandı. Hu Guanglai, cezasının bitiminden hemen önce, tüm grubun “Shrek” adlı bir adam tarafından ölümüne dövülmeye hazır olduğunu duyunca şok oldu… Ölümünden önce, tüm partinin kanserin son aşamasına dair dileği Hu Guanglai'ye emanet edildi. vaftiz kızı Mei Xiang'a. Mei Xiang'ın yardımıyla Hu Guanglai kendini desteklemeyi öğrendi. Aynı zamanda, Hu Guanglai ve Mei Xiang, tüm partinin iradesini desteklemeye ve cezalarını çektikten sonra memleketlerine dönenlerin hayatlarını yeniden başlatmalarına yardım etmeye başladılar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   527

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri