The Flaming Heart 2021 (Çin) - Asya Drama
 1. The Flaming Heart 2021 (Çin)

  The Flaming Heart 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Huo Yan, Sivil Savunma Akademisi'nden mezun olduktan sonra, Yangın Kurtarma Ekibinin kaptan yardımcısı olur. Hamile bir kadını teslimat arabasından kurtarmak zorunda kaldığı bir olay sırasında Acil Serviste çalışan doktor Yan Lan ile tanıştı. Toplantıları yanlış bir adımla başladı, yanlış anlaşılmalarla boğuştu. Huo Yan her zaman soğukkanlı ve sağduyuluydu, her durumda sıkı bir kavrayışa sahipti. Ancak, "güneş ışığı" Yan Lan'ın görünüşü hayatındaki tek belirsiz unsur haline gelir. Huo Yan ve Yan Lan bir deprem kurtarma görevinde tekrar buluşurlar. Görevleri sırasında sürekli olarak ekstrem koşullarla karşı karşıya kalırlar, ölüm kalım nedenleriyle sayısız ayrılıklara tanık olurlar; ilişkilerinin daha güçlü bir hal almasına neden olur. Şehre döndükten sonra, son derece bulaşıcı bir virüs haberi geldi. Yan Lan ve meslektaşları, hemen çabalarını adadılar ve hastalıkla mücadele savaşına katıldılar. Huo Yan ve yardımlarını alan insanlar, Yan Lan'ın güvenliği konusunda sürekli endişe duyuyorlar ve Yan Lan'ı arkasından sessizce desteklemek için her yolu deniyorlar. Öte yandan, Yangın Kurtarma Ekibinin yardımcı eğitmeni Jiang Tong, çekingen ve içine kapanık görünen meslektaşı Wang Dayin'e aşık olur. Wang Da Yin'in sürekli kaçınması ve ailesinin muhalefetiyle karşı karşıya kalan Jiang Tong, Wang Da Yin'in arkasındaki hikayeyi öğrenmeye kararlıdır. Bu süreçte, Wang Da Yin de misyon ve sorumluluk duygusuna sahip bir adam olmak için yavaş yavaş olgunlaştı.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   844

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri