The Road: The Tragedy of One 2021(Kore) - Asya Drama
 1. The Road: The Tragedy of One 2021(Kore)

  The Road: The Tragedy of One 2021(Kore)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Sadece en tepedeki yüzde 1'lik kesimin yaşadığı “Royal the Hill”de yaşayan sakinlerin sırlarının, arzularının, suçluluklarının ve kurtuluşunun hikayesi. Baek Soo Hyun popüler ve saygın bir spikerdir. Güçlü inançları olan bir gazeteci olarak bilinir. Kamerada bir şey söylediğinde izleyiciler onun sözlerini gerçek olarak kabul ediyor. Ancak Baek Soo Hyun'un başka bir yönü daha var. Soğuk kalplidir. Bir şey istediğinde, ne olursa olsun elde eder. İstediğini elde etmek için her yolu kullanacaktır. Seo Eun Soo ile evli ve çocukları var. Seo Eun Soo, Jegang Group'un başkanının kızıdır ve Anchorman Baek Soo Hyun ile evlidir. Babası, siyasi ve ekonomik dünyalarda ağır bir etkiye sahip olacak kadar güçlüdür. Seo Eun Soo, kendisi de popüler bir minyatür sanatçısıdır. Önceliğini ailesine verir ve itibarını asla kaybetmemeye çalışır ama bir trajedi ile karşılaşır. Seo Eun-Soo ailesini korumaya çalışır. Cha Seo Young, bir yayın istasyonunun spikeridir. Prestijli bir iş, örnek bir eğitim geçmişi ve güzel bir görünüm dahil her şeye sahip, ancak sahip olduklarından nadiren memnun.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   536

Background
Yorum Alanı

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri