Aile Dizileri - Asya Drama
Aile Dizileri
My Liberation Notes 2022 (Kore)
İncele
My Liberation Notes 2022 (Kore)
Üç kardeşin ve sinir bozucu hayatlarından -kurtulmayı- özleyen gizemli bir yabancının hikayesi.Daha fazla insanın taşınmak yerine ayrıldığı bir yer olan Sanpo Köyü'nde yer alan üç Yeom kardeş, Chang Hee, Mi Jung ve Ki Jung, hepsi 'cevap yok' ile tıkanmış bir hayattan kaçmak istiyor.Bir gün, Bay Goo adında gizemli bir adam aniden mahallelerine taşınır. O bir ayyaş ve birçok yükü ve sırrı varmış gibi görünüyor. Temkinli kişiliği ve kendine saklama tercihi, onu kasabanın konuşması haline getiriyor ve üç kardeşin en küçüğü olan çekingen Mi Jung'un bile ona yaklaşmasına neden oluyor.
 • IMDb 5.0
 • 309
 • 0
Our Blues 2022 (Kore)
İncele
Our Blues 2022 (Kore)
-Our Blues- şu ya da bu şekilde birbirine bağlı çeşitli karakterlerin hikayesini anlatan çok amaçlı bir dramayı ele alıyor.Güzel Jeju adasında doğan Lee Dong Suk, hayatını kazanmak için kamyon satar. Bu hayattan kaçmak için Jeju'ya gelen gizemli bir geçmişi olan Min Sun Ah ile tanışır.Bir gemi kaptanı olan Park Jung Joon, parlak ve eğlenceli bir kişiliğe sahip bir dalgıç olan Lee Young Ok'a aşık olur.Bir balık dükkanı sahibi olan Jung Eun Hee, eski sevgilisi Choi Han Soo ile tekrar bir araya gelir. Şehir hayatının ona göre olmadığını anladıktan sonra geri döndüğünde Jeju Adası'nda yolları kesişir.
 • IMDb 5.0
 • 253
 • 0
It’s Beautiful Now 2022 (Kore)
İncele
It’s Beautiful Now 2022 (Kore)
Çıkmak istemeyen ve evlenmeyen mevcut neslin gerçekçi hikayesini ve ailenin anlamını içerir.Lee Hyun Jae bir boşanma avukatıdır. Meşgul olduğu ve gerçekten hoşlandığı birini bulamadığı için özellikle flört veya evlilikle ilgilenmiyor, ancak Hyun Mi Rae ile tanıştığında her şey değişiyor.
 • IMDb 5.0
 • 402
 • 0
Tsuma, Shougakusei ni Naru 2022 (Japon)
İncele
Tsuma, Shougakusei ni Naru 2022 (Japon)
10 yıl önce çok sevdiği karısını kaybettiğinden beri Keisuke bir daha evlenmemeye yemin eder. Tek kızı Mai için mutluluk istiyor, ancak iyi bir yaşam sürdürmek için mücadele ediyor ve iletişimleri zarar görüyor. Ta ki Keisuke'nin karısı olduğunu iddia eden bir okul çantası taşıyan gizemli bir genç kızın önlerinde görünene kadar. Reenkarnasyon? Sadık kocası Keisuke, eski karısı (şimdi ilkokul öğrencisi) ve büyümeyecek bir kızından oluşan sıra dışı bir aile hayatı başlar.
 • IMDb 5.0
 • 573
 • 3
Unlucky Ploy 2020 (Tayland)
İncele
Unlucky Ploy 2020 (Tayland)
What would you do if you could never escape someone else's shadow, the namesake of yours? Ploy works as an administrative assistant at a large catering company. But there is an -other- Ploy, which has been causing identity confusions and causing headaches for our Ploy throughout her life. At the whim of fate, the other Ploy will also work for the same company, in a higher-level position. The other Ploy also attended the same school as Ploy, and has always been considered the most beautiful, intelligent and popular. Naii works as the main sound director for a film production company. When he suddenly develops the ability to predict the future, he finds himself involved with both Ploys. What will happen to Naii and his two Ploys?
 • IMDb 5.0
 • 358
 • 0
Tonari no Chikara 2022 (Japon)
İncele
Tonari no Chikara 2022 (Japon)
Nakagoshi Chikara (Matsumoto Jun), Akari (Ueto Aya) ile evlidir ve iki küçük çocuğu vardır. Kendisine romancı diyor ama genellikle hayalet, önde gelen şahsiyetler için makaleler yazıyor. İnsanlara etrafındaki herkesten daha fazla saygı ve sevgi gösterse de, yaptığı her şey yarım ölçülerdedir. Mutlu bir insan görmek Chikara'yı biraz mutlu eder ve üzgün bir insan onu biraz üzer. Başı belada gibi görünen birini gördüğünde, endişelenmeden edemiyor. Ne yapması gerektiği konusunda ıstırap çektikten sonra, her zaman o kişiye seslenirdi. Chikara, insanların hikayelerini dikkatle dinleme yeteneğine rağmen, onları çok fazla duyar ve bunun yerine kendini sıkıntılı hisseder. İnsanları kurtarmak ve etrafındakileri sakinleştirmek istiyor ama genellikle onların sorunlarına yarım yamalak bir şekilde dahil oluyor. Kolayca çözülemeyecek sorunlar olduğunu öğrendiğinde sürekli telaşlanır ve endişelenir. Chikara, aynı apartmanda yaşayan sakinlerin endişelerini ele alıyor ve yavaş yavaş güçlü bağlara sahip bir topluluk haline geliyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 241
 • 1
Mushoboke 2021 (Japon)
İncele
Mushoboke 2021 (Japon)
14 yıl sonra ilk kez serbest bırakılan eski bir yakuzanın hayatını anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 197
 • 0
Oyabaka Seishun Hakusho 2020 (Japon)
İncele
Oyabaka Seishun Hakusho 2020 (Japon)
40 yaşındaki Obika Taro, bekar bir baba ve mücadeleci bir romancıdır. Gataro lakaplı, çok sevdiği karısı Sachiko bir hastalıktan öldükten sonra kızı Sakura'yı tek başına büyütmüştür. Baba kız çok iyi anlaşıyorlar. Ama Gataro, saf ve masum kızı sadece tüm kız okullarına gittiği için Sakura'nın karma eğitim yapan bir üniversiteye gitmesi konusunda endişeli. Onu o kadar çok seviyor ki, aynı üniversitenin giriş sınavına girmeye ve bir öğrenci olarak aynı fakülteye kaydolmaya karar veriyor. Çalışmalarının etkilenmesinden korkan Gataro, üniversite öğrencisi olduğu gerçeğini editörü Ozaki'den gizler. Okulun ilk gününde, istenmeyen kişilerin Sakura'ya yapışmadığından emin olmak için erkek öğrencileri yakından takip eder. Ancak, sorumlu profesör olan Profesör Omura'ya şüpheli görünüyor ve çabucak ayağa kalkıyor. Bu arada Sakura, kayıt töreninde tanıştığı açık sözlü bir okul arkadaşı Yamamoto Hiroko ile üniversite kafeteryasına gider. Yakışıklı Hatakeyama Masaharu ve tutumlu Eto Misaki ile bir masayı paylaşıyorlar. Ama Sakura aşka kapılır ve Masaharu'nun kibirli bir kıdemli ile kararlı olduğunu görünce donup kalır. Hem babanın hem de kızın üniversiteye kaydolduğunu keşfeden öğrenciler arasında bir şok olurken, Gataro onu korumak için Sakura ile birlikte müfredat dışı etkinliklere katılmayı seçer. Seminerler, ilgi grupları, içki seansları, çöpçatanlık partileri ve kültürel festivaller gibi yaptığı her şeye kendini dahil ediyor. Bu süreçte kendini -gençliğinin- tadını sonuna kadar çıkarırken bulur.
 • IMDb 5.0
 • 254
 • 0
My Housekeeper/Watashi no Kaseifu Nagisa-san 2020 (Japon)
İncele
My Housekeeper/Watashi no Kaseifu Nagisa-san 2020 (Japon)
Aihara Mei bekar ve bir ilaç firmasında tıbbi temsilci olarak çok çalışıyor. İşyerinde verimli, ev cephesinde ev işleriyle mücadele ediyor. 28. doğum gününün gecesi, kapısının önünde bir yabancı Shigino Nagisa belirir. Mükemmel bir kahya olduğunu iddia ederek, onun dağınık evini toparlamak için hizmetlerini sunar. Endişelerine rağmen, Mei onu işe alır. Bu arada, rakip bir ilaç firmasının tıbbi temsilcisi olan başka bir yabancı Tadokoro Yuta, Mei'nin hayatına girer.
 • IMDb 5.0
 • 304
 • 0
Raise de wa Chanto Shimasu 2020 (Japon)
İncele
Raise de wa Chanto Shimasu 2020 (Japon)
Omori Momoe yirmi yedi yaşında, bekar ve Studio Delta'da çalışıyor. O ince ve çekici. Taliplere kur yapıyor olmalı ve mahsulü seçmeli. Aslında öyle. Bekar olmasına rağmen seks yapıyor. Aslında, kendini beş farklı erkeğe cinsel olarak uygun hale getiriyor. ona göre sadece tek kullanımlık ve alışılmış bir zevk nesnesidir. Şehvetli, seksi ve zevk repertuarına seks oyuncaklarının zevkini ekliyor.
 • IMDb 5.0
 • 502
 • 0
Neechan no Koibito/Our Sisters Soulmate 2020 (Japon)
İncele
Neechan no Koibito/Our Sisters Soulmate 2020 (Japon)
Momoko Adachi lisedeyken, ailesi bir kazada öldü. 3 küçük kardeşiyle birlikte kaldı. Ailesini desteklemek için Momoko Adachi üniversiteye gitmekten vazgeçti ve bir hırdavatçıda iş buldu. 9 yıl sonra şimdi 27 yaşında. 3 küçük kardeşi 20, 17 ve 14 yaşında. Momoko Adachi, kardeşinin mutluluğunu her şeyin önüne koyar. Bir gün iş yerinde Yoshioka-san ile tanışır. Sürekli gülümseyen Yoshioka-san'dan etkilenir, ancak onun bir sırrı vardır.
 • IMDb 5.0
 • 439
 • 2
Young Lady and Gentleman 2021 (Kore)
İncele
Young Lady and Gentleman 2021 (Kore)
Lee Young Kook, üç çocuğu olan bir duldur. Karısının ölümünü hala atlatamadı. Park Dan Dan'i çocukları için yatılı öğretmen olarak işe almaya karar verir ve ondan hoşlanmaya başlar. Bu arada, Park Dan Dan, zorlu durumuna rağmen parlak ve olumlu bir kişiliğe sahiptir.
 • IMDb 5.0
 • 441
 • 0
A Love of No Words 2021 (Hong Kong)
İncele
A Love of No Words 2021 (Hong Kong)
Büyükannesi tarafından evlat edinildikten sonra Kwan Ho'nun yanında büyüyen dilsiz Man Cho'yu takip eden bir hikaye. Duygular gelişir ancak Sito Lai Sun ile bir aşk üçgenine yakalanırlar. Kişinin mutluluğu için özverili bir şekilde fedakarlıktan başka seçeneği yoktur.1980'lerde, Sa Kiu adında bir şarkıcı ikiz kızlarıyla birlikte yaşadı ve sonunda aşk yüzünden araları bozuldu. Biri terk ederken diğeri doğum yaparken öldü. Şarkıcı, torunu Kwan Ho'yu tek başına büyütmek zorunda kaldı ve aynı zamanda Man Cho adında dilsiz bir çocuğu evlat edindi. Zaman geçtikçe, Kwan Ho'nun biyolojik babasının ortaya çıkışı, üç kuşak arasında sevgi ve nefret uyandırır. Man Cho, Kwan Ho ve Sito Lai Sun kader tarafından bir araya getirilmiştir, kardeş bağları, ilişkilerini karmaşıklaştıran aile sevgisini aşar.
 • IMDb 5.0
 • 530
 • 0

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri