İş - Asya Drama
İş
Cutie Pie 2022 (Tayland)
İncele
Cutie Pie 2022 (Tayland)
İki şirketin oğulları birbirleriyle nişanlıydı. Biri görücü usulü evlenmek istemezken diğeri onu kazanmak istiyor! Yakında Hia Lian ve Kuea Keerati ile tanışın.
 • IMDb 5.0
 • 285
 • 0
You are My Heartbeat 2022 (Tayland)
İncele
You are My Heartbeat 2022 (Tayland)
Sira, GU Group'un başkan yardımcısı ve korkunç bir düzenli ucube. Mecbur kalmadıkça nadiren birine yaklaşır veya dokunur. Bir gün tamamen farklı bir kişiliğe sahip güzel bir tasarımcı Kitika ile tanışır. Bazı davaların doğruluğunu kanıtlayabilmek için işbirliği yapmak zorundalar. Bu arada, aralarında başka bir sorun var. Yani Kitika'nın eski erkek arkadaşı Sasa, GU Group'un varisi ve Sira'nın küçük kardeşi olarak çıkıyor. Terbiyeli bir ucube bakımsız bir kızla tanıştığında, aralarında ne olacak?
 • IMDb 5.0
 • 597
 • 0
My Name İs Busaba/Chun Cheu Bussaba 2020 (Tayland)
İncele
My Name İs Busaba/Chun Cheu Bussaba 2020 (Tayland)
Ülkenin en önde gelen şeflerinden biri tarafından eğitilen Busaba, hayatını Tay mutfağını incelemeye adadı. Yetenekli bir şef, en iyilerin en iyilerinden biri olma becerisine sahip. Ama hayatında hiçbir şey olması gerektiği gibi gitmiyor gibi görünüyor. Otuz beş yaşında, başarılı bir kariyere ve dünyanın en mükemmel ilişkisine sahip olmayı umuyordu. Bunun yerine kendini aniden işsiz bulur ve kısa süre sonra erkek arkadaşını onu aldatırken yakalar!Umudunu kaybetmek üzere olan Busaba'nın yolları, başarılı iş girişimleriyle tanınan tanınmış bir ailenin oğlu Saran ile kesişir. Aile işini devralacak bir konumda olmasına rağmen, Saran, şehrin en popüler restoranlarından birini açarak hayatta kendi yolunu çizmeyi seçti. Kaderin dediği gibi, Saran şu anda bir şefe ihtiyaç duyuyor ve Busaba'nın becerileri tam da aradığı şey.Saran için çalışmayı kabul eden Busaba'nın hayatı yeniden düzene giriyor gibi görünüyor ve daha mutlu olamazdı. Ancak yeni patronuna âşık olduğunu anladığında işler biraz daha karmaşık hale gelir. Bir şey ona hislerine karşılık verebileceğini söylüyor ama hayattaki her şey bu kadar korkunç bir şekilde ters gittiğinde umut etmeye cesaret edebiliyor mu?
 • IMDb 5.0
 • 609
 • 0
Kono Koi Atatamemasu ka 2020 (Japon)
İncele
Kono Koi Atatamemasu ka 2020 (Japon)
Kiki Inoue bir markette yarı zamanlı olarak çalışıyor ve gününün büyük bir kısmını sosyal medya hesabında tembellik ederek veya tatlıları inceleyerek geçiriyor. Bir gün işteyken, Inoue'nin çevrimiçi incelemelerine aşina olduğu ortaya çıkan zincirin CEO'su Takumi Asaba ile tanıştırılır. Asaba, Inoue'dan zincir çapında satmak için yeni tatlılar geliştirmesini ister.CEO olarak Asaba, şu anda rakipleri arasında en alt sıralarda yer aldığı için zincirin kaderini tersine çevirmekle görevlendirildi. Yakın işbirliği, Inoue ve Asaba'nın birbirlerine tatlı davranmasına neden olur.
 • IMDb 5.0
 • 542
 • 7
Super Rich 2021 (Japon)
İncele
Super Rich 2021 (Japon)
Hyoga Mamoru, Three Star Books'un CEO'su. Zengin bir ailede doğdu ve hiç para sorunu yaşamadı. İşinde başarılı olmasına rağmen, yalnızdır ve çocukken ailesinin ölümlerinden dolayı üzüntü duyar. Hyoga Mamoru'nun yakın arkadaşı Ichinose Ryo var. Her şeyi konuşabileceği tek kişi o. Hyoga Mamoru ayrıca Ichinose Ryo ile Three Star Books'a başladı ve hala birlikte çalışıyorlar. Bu sırada Hyoga Mamoru, kendisinden çok daha genç olan Haruno Yu ile ilişkiye girer.Haruno Yu bir meslek okulu öğrencisidir. Ebeveynleri ve küçük bir kız kardeşi de dahil olmak üzere sevgi dolu bir ailesi var. Anne ve babasının maddi durumu pek iyi değil. Okurken geçimini sağlamak için yarı zamanlı çalışıyor. Daha sonra Three Star Books'ta stajyerlik için başvuruda bulunur.
 • IMDb 5.0
 • 537
 • 1
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de 2021 (Japon)
İncele
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de 2021 (Japon)
Nami Suzuki küçük bir kırsal kasabada doğup büyüdü. Peşinden koşmak için belirli bir hayali yoktur ve o kolay giden bir insandır. Sıradan bir kadın olarak sıradan bir hayatla mutlu olmayı arzular. Çocukluk arkadaşı ve karşılıksız aşkı Kenya'yı takip eder ve Tokyo'da büyük bir yayınevinin tedarik yönetimi departmanına iş başvurusunda bulunur. Nami şirket tarafından işe alınır, ancak bir moda dergisinin yazı işleri bölümünde çalışmak üzere atanır.Orada Nami Suzuki, baş editör Reiko Horai ile birlikte çalışıyor. O, kindar açıklamalar yapan ve soğuk bir kişiliğe sahip, şeytan gibi bir patrondur. Reiko Horai, işini ciddiye almayan Nami'ye duygusuz davranır. Ancak Nami Suzuki patronunun işiyle uğraşmasını izlerken, Nami işine karşı tutumunu değiştirmeye başlar.
 • IMDb 5.0
 • 381
 • 3
Gyouretsu no Megami 2021 (Japon)
İncele
Gyouretsu no Megami 2021 (Japon)
Her geçen gün uzun kuyruklar oluşturan popüler bir ramen zincirinin karizmatik sahibi Serizawa Tatsumi, ramen dünyasında öncü bir rol oynuyor. Aynı zamanda, zorluklarla karşılaşan ramen dükkanlarını kurtaran bir gıda danışmanıdır. Bir gün, astı Natsukawa Aya, yeni bir ramen yemeğine dokunmamış bir kadın müşteri keşfeder. Genç kadın, Tatsumi'nin yarattığı ramenlerin lezzetini eksik olarak nitelendirerek eleştirir. Ayşe sinirlenir. Ancak bu müşteri şirketle röportaj yapmak için gelmiş ve yarım yıl önce ilk kez yediği ramen konusunda amatör olmasına rağmen ramen yemeğini zenginleştirebileceğini Tatsumi'ye beyan ediyor.
 • IMDb 5.0
 • 317
 • 0
Age Harassment 2015 (Japon)
İncele
Age Harassment 2015 (Japon)
Emiri Yoshii (Emi Takei) genel bir ticaret şirketinde çalışmaya başlar. Ailesinin iş hayatındaki başarısızlığı nedeniyle Amerika'da MBA yapma hayalinden vazgeçmek zorunda kaldı. Şimdi, bir şirketin yöneticisi olmayı umuyor. Emiri, ticaret şirketindeki genel işler departmanına gönderilir. Alt kademe çalışanların üniforma giymek zorunda olduğunu ve ampul değiştirmekten kartvizit sipariş etmeye kadar her şeyle uğraşmak zorunda olduğunu öğrendiğinde çıldırır. Bununla birlikte, ailesinin borcunu ödemek için çok çalışıyor.Emiri daha sonra kendini iş arkadaşlarının hedefinde bulur. Kıdemli kadın çalışanlar, onlarla kahve içmediğinden rahatsız oluyor ve toplantılarını atlıyor.Bu arada, erkek çalışanlar onunla çalışmaktan hoşlanıyor, ancak yalnızca müşterileri eğlendirmek gibi konularda çekici bir kadına ihtiyaç duyduklarında. Erkek çalışanlar ona ciddi iş vermezler.Erkek çalışanlar arasında popüler görünen Emiri, kısa sürede kıdemli kadın çalışanlar arasında dışlanır. İçinde bulunduğu durumdan sıkılır ve harekete geçer.
 • IMDb 5.0
 • 509
 • 0
Cute Programmer 2021 (Çin)
İncele
Cute Programmer 2021 (Çin)
Dahi programcı Jiang Yicheng'e aşık olduktan sonra Lu Li, bir zamanlar okuduğu okula kaydolur ve aynı ana dalda matematik alır. Jiang Yicheng'i kalbindeki rol modeli olarak ayarlayarak okulda iyi notlar alır. Ancak mezun olduktan sonra Jiang Yicheng'in şirketinin kadın çalışanları işe almamasını beklemiyordu. Lu Li erkek kılığına girip şirkete girmeye karar verir. Ancak, hem Jiang Yicheng'in talepleriyle başa çıkmakta hem de kimliğini saklamakta zorluk yaşadı. Sonunda azmi ile bir fırsat yakaladı ve Jiang Yicheng ile bir anlaşmaya varmayı başardı. İkisi bir "sözleşme çifti" olacak ve bir yıl birlikte kalacaklardı. Yavaş yavaş, Jiang Yicheng kendini Lu Li'ye düşerken bulur.
 • IMDb 5.0
 • 859
 • 0
The Justice 2021 (Çin)
İncele
The Justice 2021 (Çin)
1930'ların Şanghay'ında, fakir bir aileden gelen Cheng Yi Zhi, bankacı Wu Ru Fu ve kızı Li Zi ile tanışır. Wu'dan ilham alan Cheng Yi Zhi, iş adamı olarak işini bırakır ve finans sektörüne girer; ve banka sahibi Boss Huang'ın en yakın sırdaşı olur. Ancak, Boss Huang'ın Wu Ru Fu'nun ölümüne neden olduğunu ve ayrıca bir kara para imparatorluğu kurmak için çeşitli güçlerle işbirliği yaptığını öğrenir. Cheng Yi Zhi, Boss Huang'dan ayrılmaya karar verir ve yeni bir banka endüstrisi yaratmak için Li Zi ile birlikte çalışır. Ancak Boss Huang ve Japonların muhalefetiyle karşılaşırlar. Yeraltı partisinin yardımıyla Cheng Yi Zhi, cumhuriyetçiyi canlandırmak için endüstri insanlarıyla birlikte çalışır.
 • IMDb 5.0
 • 547
 • 0
My Bargain Queen 2021 (Çin)
İncele
My Bargain Queen 2021 (Çin)
Üç yıl önce, Xia Qian, nişan partisi sırasında nişanlısı He Zhijuan tarafından aniden terk edildi. Kendini kötü hissederek, Chang Sheng otelinin patronu Sheng Zhening ile çatışır. Tartışmaları sırasında Xia Qian, güçlü gözlem ve analitik becerilerini fark eder ve bir pazarlıkçı olma yolunda ilerlemeye karar verir. Xia Qian kendi şirketini kurduktan sonra, sık sık Sheng Zhening ile iş anlaşmaları yapıyor. Etkileşimleri sırasında Sheng Zhening, Xia Qian'a layık bir rakip olarak hayran olmaya başladı. Xia Qian'ın Sheng Zhening'e yönelik görüşü de değişiyor ve şirketi de Sheng Zhening'in yardımıyla büyümeye başladı. Bu sırada, Sheng Zhening, iş ortakları tarafından kurulan tuzağa düştü ve Chang Sheng Oteli'nden tahliye edildi. He Zhijuan ayrıca Xia Qian'ın hayatında yeniden ortaya çıkıyor ve yeni nişanlısı Sheng Zhening'in küçük kız kardeşi oluyor. Xia Qian ve Sheng Zhening, hem ilişki hem de işteki sorunları konusunda birbirlerini cesaretlendirdiler ve yardım ettiler. Sonunda, Xia Qian, Sheng Zhening'in otelini geri almasına yardım eder ve Xia Qian da He Zhijuan'ı affetmeye karar verir.
 • IMDb 5.0
 • 813
 • 0
Broker 2021 (Çin)
İncele
Broker 2021 (Çin)
Gizli bir ajandası olan bir komisyoncu, bir bilim insanının araştırmasını çalmak için plan yapar, ancak aralarında karşılıklı bir çekim gelişir.Qiu Jia Ning, ülkenin önde gelen ilaç şirketi tarafından yönetilen bir araştırma laboratuvarının çekirdek üyesidir. Kalbini ve ruhunu, sadece kendini kanıtlamak için değil, aynı zamanda ülkesinin biyolojik alandaki konumunu güvence altına almak için bilimsel sorunlara cevap bulmaya adadı. Deneyleri klinik aşamaya girerken, Zhou Xiao Shan adında yeni bir araştırmacı ekibe katılır. Keskin zekası ve sessiz doğası Jia Ning'in dikkatini çekiyor. Benzer şekilde, güzelliği ve gücü, Zhou Xiao Shan'ın kararlı arayışlarındaki sakinliği bozuyor. Gerçekte, Jia Ning'in araştırmasını çalmak amacıyla hayatlarına giren bir komisyoncudur. Onu değiştirecek olan o mu olacak?
 • IMDb 5.0
 • 975
 • 0
Tears In Heaven 2021 (Çin)
İncele
Tears In Heaven 2021 (Çin)
Du Xiao Su, bir araba kazasından sonra yükselen bir yıldızın fotoğrafını çekmek için hemşire kılığına giren ve hastane koğuşuna gizlice giren kasıtlı bir eğlence muhabiridir. Görev başındaki tatlı bir doktor olan Shao Zhen Rong ile karşılaşır ve bu onların acı tatlı aşk ilişkisini başlatır. Du Xiao Su, evliliklerini tartışmak için Shao Zhen Rong'un ailesiyle bir araya geldi ve onun dehşetini fark etti, Shao Zhen Rong'un ikinci kardeşi Lei Yu Zheng, yıllar önce onunla tek gecelik ilişki yaşayan adamdan başkası değil! Du Xiao Su'yu dehşete düşüren Lei Yu Zhen, Shao Zhen Rong ile olan ilişkisini yasakladı.Bir deprem kurtarma görevi sırasında, Shao Zhen Rong bir aksilik yaşadı ve hayatını kaybetti. Zaman geçtikçe, Lei Yu Zheng, Du Xiao Su'ya karşı olan duygularına direnmeyi daha zor buluyor ve en başından beri ona aşık olduğunu fark etti. Du Xiao Su, Shao Zhen Rong'u unutup Lei Yu Zheng'i kabul etmeyi öğrenecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 810
 • 0
Ubaat Rai Ubaat Ruk 2021 (Tayland)
İncele
Ubaat Rai Ubaat Ruk 2021 (Tayland)
Bu apppass, çekici bir casanova iş adamı - kızların sola, sağa ve merkeze düştüğü - onun gibi mükemmel bir erkeği reddedecek birinin olacağını asla düşünmedi.Ve bu da sekreteri Jitsagao olacaktı. Onun gibi gururlu bir oyuncu için bu gerçeği kabul etmek kolay değil. Böylece sekreterinin kalbini kazanmak için titizlikle planlar yapmaya başlar.Ancak, bir sır vardır. Jitsagao'nun işadamından kaçınmasının nedeni, aile üyelerinden birinin kız kardeşine vurması ve onu kalıcı olarak fiziksel olarak sakat bırakmasıdır.Bir kalp suçluluk ve korku yüzünden diğerini kabul edemezken, diğeri rekabetçi hissediyor - Jitsagao adındaki güzel bir kızın ulaşılmaz kalbini kazanmak için daha çok mücadele ediyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.100
 • 0
12

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri