Kore Tarihi Dublaj diziler - Asya Drama
Kore Tarihi Dublaj diziler
Sarayın Doktoru/Horse Doctor/Dublaj 2012 (Kore)
İncele
Sarayın Doktoru/Horse Doctor/Dublaj 2012 (Kore)
Türkçe Dublaj
Bu drama Joseon Dönemindeki bir veteriner hakkındadır.Baek Kwang Hyun (Cho Seung Woo) Kraliyet Hekimi olacaktır. Lee Sung Ha (Lee Sang Woo) ise onun rakibidir. Kang Ji Nyeong (Lee Yo Won) aşk üçgenindeki kadın doktordur. Jang In Joo (Yoo Sun) ise Gwang Hyun ile ilgilenen yetenekli akupuntur uzmanıdır.
 • IMDb 5.0
 • 611
 • 0
Muhteşem Kraliçe/Queen Seon Duk/Dublaj 2009 (Kore)
İncele
Muhteşem Kraliçe/Queen Seon Duk/Dublaj 2009 (Kore)
Türkçe Dublaj
Kral Jinpyeong'un,ondan sonra tahta geçecek bir halefi yoktur.Bu yüzden en büyük kızını yani Princess Duk Man'ı halef yapar.Bu durumda Silla'nın ilk kraliçesi olur.
 • IMDb 5.0
 • 870
 • 0
Iljimae/Dublaj 2008 (Kore)
İncele
Iljimae/Dublaj 2008 (Kore)
Türkçe Dublaj
Ryung gündüzleri pazaryerinde gangsterlik yapmaktadır. Geceleri ise yoksullara yardım etme amacıyla hükümet yetkililerini soymaktadır. Her soygundan sonra soygun yerinde elma ağacının dalını bırakır. Halk onu sadece Iljimae olarak bilir.Bong iyi bir dövüşçüdür ve Ryung'u sevmektedir. Eun Chan ise bir doktorun kızıdır. Iljimae'yle karşılaştıkları günden beri onu sevmektedir.Iljimae Korelilerin tarihi kahramanları, Robin Hood 'ları imiş. Onun hayatını güzel tarihi bir dizi ile anlatmışlar. Koreliler tarihi dizide çok başarılılar.Bu dizide de bunu kanıtlıyorlar. Yoksul bir halkın durumu ve saraydaki iç çekişmeler bu kadar güzel anlatılır. İçinde aksiyon dram, komedi, duygusallık ve tarih taşıyan bir dizi. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ederim.
 • IMDb 5.0
 • 663
 • 0
Denizler İmparatoru/Emperor of the Sea/Dublaj 2004 (Kore)
İncele
Denizler İmparatoru/Emperor of the Sea/Dublaj 2004 (Kore)
Türkçe Dublaj
Denizler İmparatoru (Hae-sin), 2004 yılında KBS2 kanalında yayınlanan, 51 bölümlük Güney Kore yapımı destansı dizidir. Yapım, bir köle olarak doğan fakat daha sonraları Shilla toplumunda yüksek bir mevkice ulaşan, tarihteki ünlü isimlerinden birinin, Jang Bogo'nun hayatını ele almaktadır. Dizi, yayınlandığı dönemde reytingleri toplayarak birinci sıraya yükselmiş ve büyük bir başarı elde etmiştir.Gerçek bir tarihi kahramanın hayatını konu alan Denizler İmparatoru, yazar Cho In Ho'nun romanından alınmış destansı bir Güney Kore dizisidir. Birleşik Shilla Hanedanlığı döneminde (676~935) kölelikten donanma komutanlığına kadar yükselen Jang Bogo karakterini Choi Soo Jong canlandırmıştır. Yükselişi sırasında Jang Bogo, korsanlarla savaşmış ve Güney denizlerindeki ticaret hakkini ele geçirebilmek adına kendisine meydan okuyan Shilla asillerinden Madam Jami ile hararetli bir rekabete girmiştir. 2002 yılı KBS Amatör Aktör ödülünün sahibi Song Il Gook ise Denizler İmparatoru olma yolunda Jang Bogo'ya destek veren etkileyici arkadaşı Yeomjang'i canlandırmıştır. Fakat Yeomjang, aşkı Jeong-hwa için dostu Jang Bogo ile rekabete girişmiştir.
 • IMDb 5.0
 • 862
 • 0
Sarayın İncisi/Dong Yi/Dublaj 2010 (Kore)
İncele
Sarayın İncisi/Dong Yi/Dublaj 2010 (Kore)
Türkçe Dublaj
Joseon Hanedanlığı Kral Sukjong hükümdarlığı sırasında, köle Dong Yi 'nin önce cariye Jang Hee Bin' in ve sonra Kraliçe Inhyeon'ın güvenini kazanmasıyla cariyeliğe kadar yükselir. Kral eşi Sook Bin rütbesini alır. Joseon Hanedanlığının 21. kralı olacak olan Yeongjo yu dünyaya getirir.
 • IMDb 5.0
 • 1.037
 • 0
Saraydaki Mücevher/Dae Jang Geum/Dublaj 2004 (Kore)
İncele
Saraydaki Mücevher/Dae Jang Geum/Dublaj 2004 (Kore)
Türkçe Dublaj
Joseon Hanedanlığı'nın Vakayiname'sinden betimlenen tarihi temel alınarak oluşturulan hikâye, Kore'nin Joseon Hanedanı'nın ilk bayan saray hekimi Jang-Geum'nın üzerine odaklanır. Ana tema, Jang-Geum'nın hayatı olmakla beraber geleneksel Kore kültürünün özellikle de Kore saray mutfağının ve tıbbının betimlemesidir.Hikaye, Joseon Hanedanlık’ı altındaki Kore’de, Kral Seongjong, Kral Yeonsan-gun (1494-1506) ve Kral Jungjong’un (1506-1544) saltanatları esnasında geçmektedir. Hikaye, (o sıralar veliaht prens olan) Kral Yeonsan-Gun’un annesi Kraliçe Yun’un, kralın emri üzerine bir grup saray muhafızı tarafından zehirlenmesi ile başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.075
 • 0
Ömre Bedel/Queen for Seven Days/Dublaj 2017 (Kore)
İncele
Ömre Bedel/Queen for Seven Days/Dublaj 2017 (Kore)
Türkçe Dublaj
İki kardeş, bir taht savaşı ve bir kadın üçgeninde dönen dizi, sürükleyici öyküsü ile izleyicileri ekran başına kitleyecek.Tek hayali âşık olduğu adamla mutlu bir evlilik yapıp, sade bir hayat yaşamak olan Chae-Kyung'un hayatı, Prens Lee Yeok ile evlenince değişir.Başbakanın kızı Chae-Kyung, hayalindeki basit hayatı yaşayamayacak kadar çetrefilli bir olayın içinde bulur kendini Siyasetin kirli planları yüzündenPrens Lee Yeok ile evlenmek zorunda kalan Chae-Kyung, sadece yedi günlüğüne tahtta kalıp trajik bir aşk hikâyesi yaşamak durumunda kalır.Prens Lee Yeok, uçarı ve sorumluluk duygusundan uzak bir karaktere sahiptir.Erken yaşta tahta geçmeyi başaran Prens Lee Yeok, sonradan Kral Jongjoong adını alır.Hem tahta geçen hem de Chae-Kyung ile evlenen Kral Jongjoong, ağabeyi Prens Lee Yoong'un da bir numaralı düşmanı haline gelir.Ancak Lee Yeok’un krallığı uzun sürmez. Ağabeyi Prens Lee Yoong, ilerleyen zamanlarda hanedanlığın 10. Kralı olur.Devrik kraliçeye olan karşılıksız aşkı onu halkı arasında daha acımasız yapar
 • IMDb 5.0
 • 413
 • 0
Aşka Yolculuk/Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo/Dublaj 2016 (Kore)
İncele
Aşka Yolculuk/Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo/Dublaj 2016 (Kore)
Türkçe Dublaj
Dizi, güneş tutulması sırasında Goryeo Hanedanlığı zamanına geri giden ve orada diğer insanların korkudan önünde titrediği Wang So’ya (Lee Jun-Ki) aşık olan bir kızın (IU) öyküsünü anlatmaktadır.
 • IMDb 5.0
 • 1.111
 • 3
Sil Baştan/Kill Me, Heal Me/Dublaj 2015 (Kore)
İncele
Sil Baştan/Kill Me, Heal Me/Dublaj 2015 (Kore)
Türkçe Dublaj
Kill Me Heal Me 2015 yılında MBC kanalında yayınlanan Güney Kore'nin televizyon dizisi. Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası üçüncü kuşak bir milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanı olan ve onu gizlice tedavi eden Oh Rİ-jin arasında geçen romantik komedi.Dikkat:Altyazı Seçeneğini Aktif ederseniz Tv'nin kestiği yerlerde Altyazı devreye giriyorİsterseniz Audio kısmından Dil Seçeneğinde 1.Dil Türkçe Dublaj 2. konuma alırsanız Ac3 stereo Türkçe Dublaj ses alabilirsiniz 3.ses Seçeneği de orjinal Kore dilidir.
 • IMDb 5.0
 • 1.377
 • 0
Güneşi Kucaklayan Ay/Moon Embracing the Sun/Dublaj 2012 (Kore)
İncele
Güneşi Kucaklayan Ay/Moon Embracing the Sun/Dublaj 2012 (Kore)
Türkçe Dublaj
Bu dizimiz Kral Lee Hwon ile kadın şaman olan Wol arasında geçen aşkı anlatıyor. Soylu bir ailede dünyaya gelen Wol bir süre sonra prenses oluyor fakat bazı tuzaklarla karşı karşıya gelip yargılanıyor ve sonunda bir şaman olarak yaşamaya başlıyor.Wol/Yeon Woo (Han Ga İn):Küçücük bir kızken onun güzelliğini kıskanan kötü insanlar tarafından öldürülecekken bir kadın şaman tarafından kurtarılır.Daha önce bir kez nişanlandığı Lee Hyun ile tekrar karşılaştığında, artık Wol (Ay) ismi ile büyüyen bir kadın şaman olmuştur.Lee Hyun çocukken tanıdığı Yeon ile Wol'un arasındaki benzelikleri görünce ona aşık olur.Ama aynı zamanda Lee Hyun'un üvey kardeşi Yang Myung Gun da Wol'ü sevmektedir.Yeon Woo'nun ölüp ölmediği konusunda şüpheler varken acaba Yeon Woo hayatta bunlara dayanabilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.436
 • 0
Efsane Prens/Jumong/Dublaj (2006)
İncele
Efsane Prens/Jumong/Dublaj (2006)
Türkçe Dublaj
*Kore tarihinin bir bölümü üzerine kurulmuş bir dizidir. Başlarda 60 bölüm olarak çekilmesi düşünülmüş olsada elde etmiş olduğu başarıdan dolayı 81 bölüme kadar uzatılmış dizi Goguryeo krallığını ve Jumaong (Dongmyeongseongwang) un hayatını konu almaktadır.*Gojoseon, Çin Han İmparatorluğunun eline geçmiştir ve geriye kalan yönetimi birbirinden ayrılmış olan şehirlerin Han imparatorluğuna karşı koyma şansı yoktur. Zalim Han imparatorluğu esir olarak aldığı Gojoseon halkını hapseder ve imparatorluğun yeni silahlarını onlar üzerinde kullanır*Efsanevi asker Hae Mo-su , Buyeo Hükümdarlığı prensi Geumwa ile Hanââ bu vahşetine son vermek ve Da-Mul Gunaa kurmak için Wiman-Chosun şehrinin tutsaklarını korumaya çalışan bir gurup asker ile el ele verirler. Hae Mo-su Han askerleri ile yaptığı savaş sonunda yarı ölü yarı canlı olarak nehre düşer.*Haebaek kabilesi prensesi onu bulur ve tekrar sağlığına kavuşmasına yardım eder. Tamda aralarında bir ilişki başlarken her nasılsa Hae Mo-su yu arayan Han Haebaek kabilesi prensesin onu koruduğundan ve Hae Mo-su kabileye sığınmasından şüphelenir ve kabileyi yerle bir eder. Hae Mo-su son anda kurtulur ve göçebe bir kabile olan Gyeh-Ru nun kervanına katılır.*Tüccarların başı aynı zamanda Gyeh-Ru kabilesininde başıdır, Hae Mo-su ya kim olduğunu bilmeden ona kervanda bir iş önerir. Yeon Ta-Bal, Hae Mo-suââ ya kendi koruması ve çadırının altına girmesi gerektiğini anlatır ve kervandakiler ile tanışmasını, kaynaşmasını sağlar. Tamda konuşmanın ortasında Haebaek bir haber gelir ve herkes yeni misafirlerinin yüzündeki o korku dolu ifadeyi görür ve bu nedenle Yeon Ta-Bal Hae Mo-su'dan şüphelenmeye başlar. Ertesi gün kervan yola çıkar ancak Yeon Ta-Ba'lın eşinin doğum sancısı çekmeye başlamasıyla kervan durur.*Kervanın durmuş ve sonradan Yeon Ta-Bal Seo-No adını verdiği bebeğinin doğumu sırasında kervanı koruma görevi Hae Mo-su ya verilmiştir. Doğum sonrasında Yeon Ta-Bal ticaret içinde bulundukları Han Dynasty aracılığı ile Hae Mo-su nun kaçak olduğunu ve yakalanması için başına ödül konduğunu ögrenir. Ancak gerek kızını tehlikelere karşı korumuş olması gerekse kervanı savunması nedeni ile Yeon Ta-Bal'¡ Hae Mo-su ya olan güveni tamdır ve bu nedenle onu ele vermemeye karar verrir.*Hae Mo-su Geumwa ya geri döner ve çatışmayı kabul eder. Ancak, Damulgun (Damul ordusu) esirleri özgür bırakmak için ellerinden geleni yaparkan Han'da Damul ordusu esirleri kurtarmaya geldiğinde onlara saldırmak için ordusunun bir bölümünü esir gibi saklamaktadır. Tuzağa düşürülen Damul ordusu ,sahte esirler ve zırhlı süvariler tarafından öldürülür ve Hae Mo-su yakalanır. Han'ın emriyle Hae Mo-su ya işkence edilir ve gözleri kör edilir.*Geum-wa, herkesin kör sandığı ama ata bile binebilen Hae Mo-sunun özgür kalması için verdiği savaşı kazanır Hae Mo-su özgür kalır. Geum-wa bir şatoda tuzağa düşürülmüş olan Hae...
 • IMDb 5.0
 • 1.450
 • 0
Sevda Masalı/The King in Love/Dublaj 2017 (Kore)
İncele
Sevda Masalı/The King in Love/Dublaj 2017 (Kore)
Türkçe Dublaj
Wang Won (Siwan) Goryeo'nun veliaht prensidir. Yakışıklı yüzünün yanında fetihlerde bulunmayı arzuluyordur.En iyi arkadaşı Wang Rin (Hong Jong-Hyun) asil bir aileden gelir, aynı zamanda muhafızıdır.Ülkedeki en zengin adamın kızı güzel Eun San (Yoona) bu iki adamın karşısına çıkar.Üçü yakın arkadaş olurlar. Ancak işler Wang Won ve Wang Rin'in, Eun San'a aşık olmasıyla karışır.
 • IMDb 5.0
 • 1.064
 • 0
Işığın Prensesi/Hwa Jung/Splendid Politics/Dublaj 2021 (Kore)
İncele
Işığın Prensesi/Hwa Jung/Splendid Politics/Dublaj 2021 (Kore)
Türkçe Dublaj
Güzel Prenses Jungmyung (Lee Yeon Hee) hayatını yüksek prestijli bir şekilde yaşamaktadır.Ta ki üvey kardeşi Prens Gwanghae (Cha Seung Won) bir gün gelip tahtı işgal edinceye kadar.Saraydan sürgün edilen prenses saraya bir adam kılığında girer ve halktan biri olarak yaşamayı öğrenir.Üvey kardeşinin zalimliğini asla unutmaz.Peki saraydaki yolsuzluklara rağmen prenses hem intikamını hem de saraydaki eski yerini geri alabilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.707
 • 0
Bir tutam aşk/Love in the Moonlight 2016 (Kore)
İncele
Bir tutam aşk/Love in the Moonlight 2016 (Kore)
Hong Ra On (Kim Yoo Jung) erkek kılığına girerek kadın olduğunu gizler ve erkeklere kadınlarla olan ilişkileri hakkında öğütler verir.Bir müşterisi için yazdığı bir aşk mektubunun aracılığıyla Veliaht Prens Hyomyeong (Park Bo- Gum) ile karşılaşır.Hong Ra-On, ne onun Veliaht Prens Hyomyeong olduğundan ne de Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On'ın kadın olduğundan habersizdir.Veliaht Prens Hyomyeong,Hong Ra-On'a karşı ilgi duymaya başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.151
 • 0
12

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri