Politik - Asya Drama
Politik
Fall In Love 2021 (Çin)
İncele
Fall In Love 2021 (Çin)
1926 yılında Mu Wan Qing, annesinin küllerini Çin'deki cenaze törenine geri getiriyor. Babasına teslim olma bahanesiyle Mu Wan Qing'in anne ve babasının ayrılmasının ve kardeşlerinin ölmesinin gerçek nedenini bulmakta gerçek bir nedeni vardır.Bu arada, Şanghay ordusu arasında bir darbe meydana gelir ve bir zamanlar ezilen Tan Xuanlin, birliklerin yeni komutanı olmak için ayağa kalkar. Ancak yeni otoritesine rağmen, kendisini hala ince buz üzerinde yürürken buluyor. Yue Cheng'in Komutanı'nın oğlu Xu Guang Yao, birçokları tarafından saygı duyulan ve hayranlık duyulan bir adamdır. Ancak siyasi alandaki güç mücadelelerinden hoşlanmaz.Şans eseri bir karşılaşma Mu Wan Qing, Tan Xuan Lin ve Xu Guang Yao'nun tanışıp birbirleriyle arkadaş olmasına izin verir. Mu ailesi içindeki yerini korumak için Mu Wan Qing, kasıtlı olarak Xu Guang Yao'ya yaklaşır ve onun desteğini alır. Bu arada Tan Xuan Lin, Mu ailesiyle ilgili eski bir davayı araştırmak için Mu Wan Qing ile birlikte çalışır. Üçü birlikte bir ölüm kalım mücadelesi verir ve sonunda ülkeyi çalkantılı zamanlarda korumanın önemini anlar.
 • IMDb 5.0
 • 609
 • 0
Japan Sinks: People of Hope 2021 (Japon)
İncele
Japan Sinks: People of Hope 2021 (Japon)
Emiri Yoshii (Emi Takei) begins work at a general trading company. Due to her family's failure in business, she had to give up her dream of earning a MBA in America. Now, she hopes to become an executive of a company. Emiri is sent to the general affairs department at the trading company. She freaks out when she learns that lower level employees have to wear uniforms and she has to deal with everything from changing light bulbs to ordering business cards. However, she works hard to pay off her family's debt.Emiri then finds herself in the crosshair of coworkers. Senior female employees are perturbed that she doesn't drink coffee with them and skips their gatherings.Meanwhile, the male employees like working with her, but only when they need an attractive women for matters like entertaining clients. The male employees do not give her serious work.Emiri, who appears popular among the male employees, soon becomes an outcast among the senior female employees. She becomes fed up with her situation and takes action.
 • IMDb 5.0
 • 337
 • 0
Belief 2021 (Çin)
İncele
Belief 2021 (Çin)
1931'de hainlerin ihaneti nedeniyle partinin Şanghay'daki yeraltı örgütü ağır hasar gördü ve devrimci dava beyaz teröre düştü. Kuzey Seferi'nde yaralanan genç bir parti üyesi olan Ma Tian Mu'nun Fransa'ya gitmesi emredildi. Üstün Wu Zhong Xin'in rehberliğinde ve yoldaşların işbirliğiyle, her türlü bürokratik eşraf ve polis çetesi arasında yürüdü.
 • IMDb 5.0
 • 423
 • 0
Rebirth For You 2021 (Çin)
İncele
Rebirth For You 2021 (Çin)
Jianan Prensesi Jiang Bao Ning, her gücü adım adım bilgeliği ve zekasıyla dengeler, bu sırada imparatorluk muhafızı Li Qian'ı tanır ve ona aşık olur. Çeşitli zorlukların üstesinden gelerek, sonunda kimlikleri arasındaki boşluğu atlayarak mutlu sona ulaştılar.
 • IMDb 5.0
 • 549
 • 0
Hengshan Hospital 2021 (Çin)
İncele
Hengshan Hospital 2021 (Çin)
Drama, cumhuriyet döneminde Çin'de Hengshan Hastanesinde, 1930'larda Şanghay'da Komünist Parti ve KMT arasındaki çatışmaya odaklanıyor.Ma Tian Ming, geçimini hile ve yalan söyleyerek sağlayan inançsız, açgözlü ve bencil bir adamdır. Tesadüfi bir kaza, Ma Tian Ming'i şüpheli olduğu bir davaya sürükler. Kaçmaya çalışırken, Hengshan Hastanesi başhekimi Cai Li Kun'u taklit etti. Ancak, Ma Tian Ming kısa süre sonra Cai Li Kun'un yeraltı Komünist Partisinin bir üyesi olduğunu öğrendi.
 • IMDb 5.0
 • 836
 • 0
Muhteşem Kraliçe/Queen Seon Duk/Dublaj 2009 (Kore)
İncele
Muhteşem Kraliçe/Queen Seon Duk/Dublaj 2009 (Kore)
Türkçe Dublaj
Kral Jinpyeong'un,ondan sonra tahta geçecek bir halefi yoktur.Bu yüzden en büyük kızını yani Princess Duk Man'ı halef yapar.Bu durumda Silla'nın ilk kraliçesi olur.
 • IMDb 5.0
 • 870
 • 0
Sarayın İncisi/Dong Yi/Dublaj 2010 (Kore)
İncele
Sarayın İncisi/Dong Yi/Dublaj 2010 (Kore)
Türkçe Dublaj
Joseon Hanedanlığı Kral Sukjong hükümdarlığı sırasında, köle Dong Yi 'nin önce cariye Jang Hee Bin' in ve sonra Kraliçe Inhyeon'ın güvenini kazanmasıyla cariyeliğe kadar yükselir. Kral eşi Sook Bin rütbesini alır. Joseon Hanedanlığının 21. kralı olacak olan Yeongjo yu dünyaya getirir.
 • IMDb 5.0
 • 1.037
 • 0
Ömre Bedel/Queen for Seven Days/Dublaj 2017 (Kore)
İncele
Ömre Bedel/Queen for Seven Days/Dublaj 2017 (Kore)
Türkçe Dublaj
İki kardeş, bir taht savaşı ve bir kadın üçgeninde dönen dizi, sürükleyici öyküsü ile izleyicileri ekran başına kitleyecek.Tek hayali âşık olduğu adamla mutlu bir evlilik yapıp, sade bir hayat yaşamak olan Chae-Kyung'un hayatı, Prens Lee Yeok ile evlenince değişir.Başbakanın kızı Chae-Kyung, hayalindeki basit hayatı yaşayamayacak kadar çetrefilli bir olayın içinde bulur kendini Siyasetin kirli planları yüzündenPrens Lee Yeok ile evlenmek zorunda kalan Chae-Kyung, sadece yedi günlüğüne tahtta kalıp trajik bir aşk hikâyesi yaşamak durumunda kalır.Prens Lee Yeok, uçarı ve sorumluluk duygusundan uzak bir karaktere sahiptir.Erken yaşta tahta geçmeyi başaran Prens Lee Yeok, sonradan Kral Jongjoong adını alır.Hem tahta geçen hem de Chae-Kyung ile evlenen Kral Jongjoong, ağabeyi Prens Lee Yoong'un da bir numaralı düşmanı haline gelir.Ancak Lee Yeok’un krallığı uzun sürmez. Ağabeyi Prens Lee Yoong, ilerleyen zamanlarda hanedanlığın 10. Kralı olur.Devrik kraliçeye olan karşılıksız aşkı onu halkı arasında daha acımasız yapar
 • IMDb 5.0
 • 413
 • 0
Güneşi Kucaklayan Ay/Moon Embracing the Sun/Dublaj 2012 (Kore)
İncele
Güneşi Kucaklayan Ay/Moon Embracing the Sun/Dublaj 2012 (Kore)
Türkçe Dublaj
Bu dizimiz Kral Lee Hwon ile kadın şaman olan Wol arasında geçen aşkı anlatıyor. Soylu bir ailede dünyaya gelen Wol bir süre sonra prenses oluyor fakat bazı tuzaklarla karşı karşıya gelip yargılanıyor ve sonunda bir şaman olarak yaşamaya başlıyor.Wol/Yeon Woo (Han Ga İn):Küçücük bir kızken onun güzelliğini kıskanan kötü insanlar tarafından öldürülecekken bir kadın şaman tarafından kurtarılır.Daha önce bir kez nişanlandığı Lee Hyun ile tekrar karşılaştığında, artık Wol (Ay) ismi ile büyüyen bir kadın şaman olmuştur.Lee Hyun çocukken tanıdığı Yeon ile Wol'un arasındaki benzelikleri görünce ona aşık olur.Ama aynı zamanda Lee Hyun'un üvey kardeşi Yang Myung Gun da Wol'ü sevmektedir.Yeon Woo'nun ölüp ölmediği konusunda şüpheler varken acaba Yeon Woo hayatta bunlara dayanabilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.436
 • 0
Efsane Prens/Jumong/Dublaj (2006)
İncele
Efsane Prens/Jumong/Dublaj (2006)
Türkçe Dublaj
*Kore tarihinin bir bölümü üzerine kurulmuş bir dizidir. Başlarda 60 bölüm olarak çekilmesi düşünülmüş olsada elde etmiş olduğu başarıdan dolayı 81 bölüme kadar uzatılmış dizi Goguryeo krallığını ve Jumaong (Dongmyeongseongwang) un hayatını konu almaktadır.*Gojoseon, Çin Han İmparatorluğunun eline geçmiştir ve geriye kalan yönetimi birbirinden ayrılmış olan şehirlerin Han imparatorluğuna karşı koyma şansı yoktur. Zalim Han imparatorluğu esir olarak aldığı Gojoseon halkını hapseder ve imparatorluğun yeni silahlarını onlar üzerinde kullanır*Efsanevi asker Hae Mo-su , Buyeo Hükümdarlığı prensi Geumwa ile Hanââ bu vahşetine son vermek ve Da-Mul Gunaa kurmak için Wiman-Chosun şehrinin tutsaklarını korumaya çalışan bir gurup asker ile el ele verirler. Hae Mo-su Han askerleri ile yaptığı savaş sonunda yarı ölü yarı canlı olarak nehre düşer.*Haebaek kabilesi prensesi onu bulur ve tekrar sağlığına kavuşmasına yardım eder. Tamda aralarında bir ilişki başlarken her nasılsa Hae Mo-su yu arayan Han Haebaek kabilesi prensesin onu koruduğundan ve Hae Mo-su kabileye sığınmasından şüphelenir ve kabileyi yerle bir eder. Hae Mo-su son anda kurtulur ve göçebe bir kabile olan Gyeh-Ru nun kervanına katılır.*Tüccarların başı aynı zamanda Gyeh-Ru kabilesininde başıdır, Hae Mo-su ya kim olduğunu bilmeden ona kervanda bir iş önerir. Yeon Ta-Bal, Hae Mo-suââ ya kendi koruması ve çadırının altına girmesi gerektiğini anlatır ve kervandakiler ile tanışmasını, kaynaşmasını sağlar. Tamda konuşmanın ortasında Haebaek bir haber gelir ve herkes yeni misafirlerinin yüzündeki o korku dolu ifadeyi görür ve bu nedenle Yeon Ta-Bal Hae Mo-su'dan şüphelenmeye başlar. Ertesi gün kervan yola çıkar ancak Yeon Ta-Ba'lın eşinin doğum sancısı çekmeye başlamasıyla kervan durur.*Kervanın durmuş ve sonradan Yeon Ta-Bal Seo-No adını verdiği bebeğinin doğumu sırasında kervanı koruma görevi Hae Mo-su ya verilmiştir. Doğum sonrasında Yeon Ta-Bal ticaret içinde bulundukları Han Dynasty aracılığı ile Hae Mo-su nun kaçak olduğunu ve yakalanması için başına ödül konduğunu ögrenir. Ancak gerek kızını tehlikelere karşı korumuş olması gerekse kervanı savunması nedeni ile Yeon Ta-Bal'¡ Hae Mo-su ya olan güveni tamdır ve bu nedenle onu ele vermemeye karar verrir.*Hae Mo-su Geumwa ya geri döner ve çatışmayı kabul eder. Ancak, Damulgun (Damul ordusu) esirleri özgür bırakmak için ellerinden geleni yaparkan Han'da Damul ordusu esirleri kurtarmaya geldiğinde onlara saldırmak için ordusunun bir bölümünü esir gibi saklamaktadır. Tuzağa düşürülen Damul ordusu ,sahte esirler ve zırhlı süvariler tarafından öldürülür ve Hae Mo-su yakalanır. Han'ın emriyle Hae Mo-su ya işkence edilir ve gözleri kör edilir.*Geum-wa, herkesin kör sandığı ama ata bile binebilen Hae Mo-sunun özgür kalması için verdiği savaşı kazanır Hae Mo-su özgür kalır. Geum-wa bir şatoda tuzağa düşürülmüş olan Hae...
 • IMDb 5.0
 • 1.450
 • 0
Sevda Masalı/The King in Love/Dublaj 2017 (Kore)
İncele
Sevda Masalı/The King in Love/Dublaj 2017 (Kore)
Türkçe Dublaj
Wang Won (Siwan) Goryeo'nun veliaht prensidir. Yakışıklı yüzünün yanında fetihlerde bulunmayı arzuluyordur.En iyi arkadaşı Wang Rin (Hong Jong-Hyun) asil bir aileden gelir, aynı zamanda muhafızıdır.Ülkedeki en zengin adamın kızı güzel Eun San (Yoona) bu iki adamın karşısına çıkar.Üçü yakın arkadaş olurlar. Ancak işler Wang Won ve Wang Rin'in, Eun San'a aşık olmasıyla karışır.
 • IMDb 5.0
 • 1.064
 • 0
Işığın Prensesi/Hwa Jung/Splendid Politics/Dublaj 2021 (Kore)
İncele
Işığın Prensesi/Hwa Jung/Splendid Politics/Dublaj 2021 (Kore)
Türkçe Dublaj
Güzel Prenses Jungmyung (Lee Yeon Hee) hayatını yüksek prestijli bir şekilde yaşamaktadır.Ta ki üvey kardeşi Prens Gwanghae (Cha Seung Won) bir gün gelip tahtı işgal edinceye kadar.Saraydan sürgün edilen prenses saraya bir adam kılığında girer ve halktan biri olarak yaşamayı öğrenir.Üvey kardeşinin zalimliğini asla unutmaz.Peki saraydaki yolsuzluklara rağmen prenses hem intikamını hem de saraydaki eski yerini geri alabilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.707
 • 0
The Great seer 2021 (Kore)
İncele
The Great seer 2021 (Kore)
Yüce Kahin, Kral Gongmin'in hükümdarlığı sırasında başlar. Ancak görenler, jeomanserler, kehanetler ve benzerleri hakkında olmasına rağmen, bu drama fanteziden çok, siyasi hareket ettiriciler ve sarsıcılarla ilgili - tavsiye verme ve dolayısıyla kralları kontrol etme gücüne sahip insanlar.Mok Ji-sang, insanların geçmişlerini ve geleceklerini görme yeteneği ile doğmuş, yetenekli bir kahin / bilim adamıdır. Onun hayaletler tarafından ele geçirildiğini düşünerek, karanlık doğaüstü güçlere sahip olduğuna yanlış bir şekilde inananlar var. Sonunda Goryeo'nun devrilmesinde ve Joseon'un General Yi'yi desteklediğinde yükselişinde büyük bir siyasi değişimin anahtarını elinde tutan ve bildiğimiz haliyle Kore'nin geleceğini etkili bir şekilde şekillendiren bir "kral yapıcı" olur.
 • IMDb 5.0
 • 1.581
 • 0
The Empress of China 2014 (Çin)
İncele
The Empress of China 2014 (Çin)
MS 637'de Jingzhou İlçesinden Wu Ru Yi adında genç bir kız Tang Hanedanlığı'nın imparatorluk haremine seçildi. Ru Yi çok iyi dans etti ve diğer tüm kızları gölgede bıraktı. Bir prova sırasında, ona zarif bayan anlamına gelen Meiniang takma adını veren imparator Tai Zong Li Shi Min'in dikkatini ve sevgisini çekti. O sırada 14 yaşındaydı ve 39 yaşındaydı. Aynı gece başka bir kız öldürüldü ve herkes Meiniang'ı katil olmakla suçladı. "Gerçeği" itiraf etmesi için işkence gördü ve Soğuk Saray'a sürüldü.
 • IMDb 5.0
 • 1.099
 • 0
12

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri