Tarihi
Your Sensibility My Destiny 2021 (Çin)
İncele
Your Sensibility My Destiny 2021 (Çin)
Tuhaf bir jianghu kahramanı, duyguları ve hisleri olmayan yalnız bir lordla tanışır. Bir kargaşayla, kendisini hissettirme yeteneğine sahip kadını bulduğunda "tatlı" bir kader başlar.Arkasındaki insanlardan kaçarken zayıf yön duygusu nedeniyle tekrar kaybolan Lin Chi, yanlışlıkla Mo Qing Chen'in arabasına biner. Herhangi bir duygu olmadan doğmuş bir adam olan Mo Qing Chen'e tesadüfi bir dokunuşla dünyayı algılaması için bir "anahtar" verilir. Olayların beklenmedik dönüşü, bir sözleşmeyle başlayan ve yavaş yavaş sevgili olmak için büyüdükçe derinleşen bir ilişkinin başlangıcına işaret eder.
 • IMDb 5.0
 • 7
 • 0
Princess! You have Five Husbands! 2021 (Çin)
İncele
Princess! You have Five Husbands! 2021 (Çin)
Sun Wu Hen, Haitang Krallığı'nın bir prensesine terfi eder etmez diplomatik bir evlilik için başka bir ülkeye gönderilen beceriksiz bir güzeldir. Dadısıyla birlikte, gelecekteki kocalarıyla tanıştıkları Xiangxiong Krallığına gelirler; kraliyet Ma ailesinin beş oğlu. Oradaki evlilik geleneklerinin kendisininkinden tamamen farklı olduğunu öğrenir ve beş Ma oğluyla çok eşli bir evlilik içindedir.Bu barışçıl evliliğin aşktan çok bir kader kararı olmayabileceğini fark etmeye başlayınca olaylar çözülür... Gizemin dibine inmeyi kendine görev edinir.
 • IMDb 5.0
 • 63
 • 0
The Emperor’s Secret Army 2020 (Çin)
İncele
The Emperor’s Secret Army 2020 (Çin)
Nehirlerde ve göllerde on iki kayıp asker olduğu ve askerleri kazananların dünyayı düzene sokabileceği rivayet edilir. Jin Yiwei'den Qian Bin Yuan Bin'e askerlerin nerede olduğunu takip etmesi emredildi. Bunun yerine, Ji Menda'yı kullanmaya ve sorun çıkarmaya yönlendirildi. Kritik anda, Yuan Bin'in uzun zamandır kayıp olan çocukluk oyun arkadaşı, Altın Bıçak Kapısı'nın efendisi ortaya çıktı ve Yuan Bin'in krizini serbest bıraktı. Yuan Bin, ülkeyi tehlikeye atmak için asker sembolleri toplamaya çalışan Jimenda'yı engellemek için önce on iki asker sembolünü bulmaya karar verdi.Askerleri ve gerçeği arama sürecinde, Ji Menda umutsuzca peşinden gitti ve defalarca Yuan Bin'i ölüm kalım arasında kurtardı ve hatta birkaç kez yaraladı. Çocukluk arkadaşlarının duyguları hızla yükseldi, ancak babası aniden ortaya çıktı. Yuan Bin'i öldürmesi istendi. Bu çaresiz kader çifti zorlukların üstesinden nasıl geldi? Jimenda'nın Koruyucu Rünlerine karşı zafere giden yol hala zor ve tahmin edilemez...
 • IMDb 5.0
 • 42
 • 0
Lovers of the Red Sky 2021 (Kore)
İncele
Lovers of the Red Sky 2021 (Kore)
Joseon döneminde geçen Hong Cheon Ki, resim yeteneği gibi bir dehaya sahip kadın bir ressamdır. Dohwaseo'nun (Kore Kraliyet Resim Akademisi) ilk kadın ressamı olarak seçildi. Hong Cheon Ki de güzel bir görünüme ve parlak bir kişiliğe sahip. Onun için resim her şeydir. Bir gün Ha Ram ile tanışır.Ha Ram, astronomi, coğrafya, kehanet sanatı ve meteorolojiden sorumlu bir ofis olan Seowoongwan'da bir memurdur. Küçükken geçirdiği bir kaza kör olmasına neden oldu. Hong Cheon Ki ona aşık olur ve onun kör olmasına aldırmaz. Hong Cheon Ki, Ha Ram'ın önünde belirmeye devam eder ve Ha Ram kendini onu beklerken bulur.
 • IMDb 5.0
 • 107
 • 0
Good and Evil 2021 (Çin)
İncele
Good and Evil 2021 (Çin)
Bir kitap koleksiyonunda geçmişin anılarını örerken iblis kral ve şanssız prensesin hikayesini anlatıyor. Tamamlama göreviyle çeşitli ruhların ve canavarların sevgisini ve hüznünü yaşarlar.Chun Yao, Wangchuan'daki canavarları korumakla görevli bir ölümsüzdü. Bir hata yaptığı için cennetten kovulur ve Yüz Ruh Gölü'ndeki tüm canavarların kralı olur. Bailu Krallığı'ndan prenses Han Sheng göle girdiğinde, sadece canavarların sahip olduğu bir kitap taşıdığını keşfeder. Kibirli Chun Yao'nun kitapların ardındaki gizemi araştırmak için onu bir maceraya götürmekten başka seçeneği yoktur ve bu da onları birçok hikayeyi ortaya çıkarmaya yönlendirir:Taocu keşiş Bu Fan, kocasının ömrünü uzatmak için kadınların ömrünü çalan bir baştan çıkarıcı olan Bai Shan ile tanışır.Sevdiğini ve savaş tanrısı Xiao Shan'ı sessizce koruyan Kong Qi, aşkta bir sınavla karşı karşıya ve karşınızdaki kişiyi el üstünde tutmanın önemini anlamaya başlıyor.Shen Ci, Beilu Krallığı'nın rehine olan Xie Chang Ye'ye aşık olan bir deniz kızıdır. Onun yardımcısı olmak için kuyruğunu koparmanın acısına gönüllü olarak katlanıyor ama yine de etraflarındaki güç mücadelelerinin içinde kalıyorlar.Guanyin'in suyundan oluşan Wu Gen, Si Tong'u yetiştirmek için gönderilir. Si Tong büyüdükten sonra, Wu Gen, onu Sprite Abyss'in şeytani miazmasıyla birlikte yok etmelidir, ancak babası ve öğretmeni olarak Si Tong ile güçlü bir bağ kurmaya başlar.
 • IMDb 5.0
 • 138
 • 0
Couple of Mirrors 2021 (Çin)
İncele
Couple of Mirrors 2021 (Çin)
You Yi, genç, masum ve iyi kalpli bir sosyetik ve herkesin hayranlığı ve kıskançlığıyla yaşayan başarılı bir yazardır. Mükemmel hayatı, hayatındaki en güvendiği iki kişinin ihanetini öğrendiğinde alt üst olur. Gidecek kimsesi kalmayınca, soğuk bir kişiliğe sahip genç fotoğrafçı Yan Wei'nin dostluğuna ve desteğine sığınır. Herkesin bilmediği, Yan Wei'nin ölümcül bir gizli kimliği vardır.
 • IMDb 5.0
 • 95
 • 0
Chong Ming Wei 2018 (Çin)
İncele
Chong Ming Wei 2018 (Çin)
On yıl öncesine ait tuhaf bir vaka, Çin'in X-Men'i olarak bilinen bir organizasyon olan Chong Ming Wei'yi içeriyor. İdeallerin, kimliğin ya da merakın zorladığı üç genç kahraman, gizemin ortasında kalır.Efsaneye göre, 'on üçüncü muhafız' şiddetli ve kana susamış bir doğaüstü varlığın yakalanmasından sorumlu. Xu He Qiao, harika bir Ming Hanedanlığı dedektifidir. Duan Rong, bazen sevimli, bazen de ciddi bir dövüş sanatları kahramanıdır. Duan Jin, hayatının işine kendini adamış bir adli tabiptir. Kendi sebeplerinden dolayı, büyük bir komplonun ortasında gerçekleşen bir dizi doğaüstü olayla yüzleşmek zorundadırlar.
 • IMDb 5.0
 • 135
 • 0
One and Only 2021 (Çin)
İncele
One and Only 2021 (Çin)
Zhou Sheng Chen, son of Prince Nan Chen, is an accomplished general who is loyal to the country. Cui Shi Yi, daughter of an esteemed family, is the appointed Crown Princess since birth. As both their families are acquainted, Cui Shi Yi was sent to the Zhou Manor to learn some skills. There, Zhou Sheng Chen and Cui Shi Yi got to befriend each other. Cui Shi Yi grew to admire Zhou Sheng Chen's lofty ambitions and gentlemanly character and slowly fell for him. She becomes his greatest support and companion, helping him wait for intelligence in the manor, and going to war with him. However, their relationship could not take a step forward due to their respective responsibilities. When the borders are once again endangered, Zhou Sheng Chen has to lead the army to battle enemies, while Cui Shi Yi has to complete her wedding with the Crown Prince. However, at this time, Zhou Sheng Chen became seriously injured.
 • IMDb 5.0
 • 236
 • 0
Demi-Gods and Semi-Devils 2021 (Çin)
İncele
Demi-Gods and Semi-Devils 2021 (Çin)
Song İmparatoru Zhe Zong'un saltanatı altında geçen hikaye, dilenci klanının lideri Qiao Feng, Dali prensi Duan Yu ve Shaolin keşişi Xu Zhu'nun deneyimleri etrafında dönüyor. Üç kahraman, boksör dünyasındaki yolculukları sırasında yeminli kardeşler haline gelir.Qiao Feng, dilenci klanının cesur lideridir. Birçok kişi Song halkını savunduğu için onu bir kahraman olarak görüyor. Qiao Feng, Khitan kökenli olmakla suçlanıp bir hain olarak etiketlendiğinde, dövüş sanatçıları arkadaşları tarafından dışlanır. Qiao Feng'in adını temize çıkarma arayışında, kimliğiyle ilgili gerçeği öğrenmeye gelir ve hayatının aşkıyla tanışır. Ayrıca Dali Prince Duan Yu ve Shaolin Monk Xu Zhu ile yolları kesişir.Duan Yu, Dali'nin neşeli ve parlak genç bir prensidir. Barışsever eğilimleri nedeniyle, dövüş sanatlarını öğrenmeye zorlanmaktan kaçınmak için kaçar, ancak istemeden güçlü dövüş sanatları tekniklerinde ustalaşır. Ardından Mu Wan Qing, Zhong Ling ile tanışır ve Wang Yu Yan'a ve onun tanrısal güzelliğine derinden aşık olur. Ancak Wang Yu Yan'ın gözleri yalnızca kuzeni Murong Fu'yu görür ve bu da ilişkilerini karmaşıklaştırır.Shaolin Monk Xu Zhu doğuştan saftır. Bir dövüş sanatları ustası tarafından yönlendirildikten sonra, aynı zamanda güçlü bir dövüş sanatçısı olur. İyi kalpli keşişi kendisi için hiç hayal etmediği bir maceraya atıyor. Song ve Liao arasındaki çatışmaya yakalanan iç içe geçmiş üç hikaye, kahramanlıklarıyla ilgili bir hikayede bir araya getirilir.
 • IMDb 5.0
 • 138
 • 0
Red Dust 2013 (Çin)
İncele
Red Dust 2013 (Çin)
Efsanevi bir Çinli kadın Gu Haitang'ın çocuk fahişeliğinden savaş zamanında keskin bir iş kadını, büyük bir devrimciye dönüşmesi hakkında bir hikaye. Yolculuğu sırasında onu derinden etkileyen ve hayatının aşkı olan iki adamla tanıştı. Ama öyle görünüyor ki kader onlara Çin'deki bu kaotik savaş döneminde birbirlerinin tadını çıkarma şansı vermemiş.
 • IMDb 5.0
 • 134
 • 0
Dream of Chang’an 2021 (Çin)
İncele
Dream of Chang’an 2021 (Çin)
İkiz kız kardeşler Cheng Ruo Yun ve Qiu Yan Zhi'nin, genç İmparator Li Yan ile karşılaştıktan sonra siyasi meselelere karıştıklarında yeniden bir araya gelmelerini anlatıyor.Hadımlar, Tang İmparatoru Wen Zong'un saltanatı sırasında sarayın kontrolünü ele geçirdiler. Ulusu pençelerinden kurtarmayı uman İmparator Wenzhong, gizlice baş hadım Qiu Shi Liang'a suikast düzenlemeyi planlıyor, ancak planları tam bir yenilgiyle sonuçlanıyor. Başbakan Wang Ya'nın torununun ölümden zar zor kurtulan ikizleri dışında tüm ailesi ölüm cezasına çarptırıldı. Ziyi Bürosu tarafından evlat edinilen küçük kız kardeş Yu Bing Er adını alır. İntikam almaya kararlı olan abla, adını Yan Zhi olarak değiştirir ve Qiu Shi Liang'ın vaftiz kızı olur.Yedi yıl sonra, İmparator Li Yan tahta çıktı. Li Yan, Qui Shi Liang'a karşı savaşmak için Ziyi Bürosunu kullanmaya başvurur. Sonuç olarak, iki kız kardeş, kan bağlarını tanıyamayan düşmanlar olarak tekrar karşılaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 239
 • 0
Honey, Don’t Run Away 2.Sezon 2021 (Çin)
İncele
Honey, Don’t Run Away 2.Sezon 2021 (Çin)
Dizinin 2.Sezonu
 • IMDb 5.0
 • 203
 • 0
My Queen 2021 (Çin)
İncele
My Queen 2021 (Çin)
Kahraman, şeytan patronuna katlanmak zorunda olan zavallı küçük bir yardımcıdır. Bir oyun dünyasına girdiğinde Ruoshui Ülkesinin 9. prensesi olur. Aşkı bulma yolculuğuna çıkarken, patronuna çok benzeyen bir adamla yolları kesişir.Jiang Xiao Meng, bugünlerde dizilerde bulunan lider erkekler gibi her zaman mükemmel erkek arkadaşı bulmayı hayal etti. Ne yazık ki, doğumundan beri bekar olduğu için dileği gerçekleşmedi. Ayrıca, tüm yıl boyunca CEO'su patronu Qin Han için çalışmanın sonsuz baskısıyla da başa çıkmak zorunda.Jiang Xiao Meng, “Destined” oyununun kapalı beta testine katılan ilk kişi olarak seçildikten sonra, eski zamanlarda gerçek aşkını arayan 9. prensese dönüşür. Oyuna girer girmez Murong Chen ile karşılaşır ve onun Qin Han'a çok benzediğini öğrenince şok olur! İkisi, her türlü zorluk ve tehlikeyle birlikte yüzleşmek için boksör dünyasında el ele verir. Temizledikleri her seviyede, ayrılmaları gereken gün daha da yaklaşıyor.
 • IMDb 5.0
 • 204
 • 0
Song of Youth 2021 (Çin)
İncele
Song of Youth 2021 (Çin)
Long Qing'in Çağı sırasında Ming hanedanlığında yer alan Lin Shao Chun'un ailesi, babası yolsuzluk nedeniyle iftira edildikten sonra yok edildi. Daha sonra gruba katılır ve her türlü farklı beceriyi öğrenir. Bir performans sırasında, ona aşık olan Sun Yu Lou adında zengin bir genç ustayla tanışır. Sun Yu Lou'nun yardımıyla, Lin Shao Chun erkek kılığına girer ve ulusal giriş sınavlarına katılır. Bir yıldan kısa bir süre içinde, Lin Shao Chun başarılı bir iş kadını olur ve Sun Yu Lou ile evlenir, aile içindeki ilişkilere aracılık etmeye ve her türlü krizi çözmeye yardımcı olur; herkesten övgü kazanmak. Ancak, ailesinin ölümüne neden olan kişinin kayınpederi Sun Xun olduğunu da öğrenir. Adalet adına, Lin Shao Chun sonunda doğruluğu ailenin önüne koymaya karar verir.
 • IMDb 5.0
 • 165
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.