Yemek - Asya Drama
Yemek
Ocean Like Me 2022 (Kore)
İncele
Ocean Like Me 2022 (Kore)
Arka planda kumsalı olan bir iş kurma hayaliyle dükkân işleten genç bir girişimci ile dolaştıktan sonra memleketine dönen ve yeni bir hayali olan başarısız bir müzisyen arasındaki şifalı yemek romantizmi.
 • IMDb 5.0
 • 413
 • 0
My Name İs Busaba/Chun Cheu Bussaba 2020 (Tayland)
İncele
My Name İs Busaba/Chun Cheu Bussaba 2020 (Tayland)
Ülkenin en önde gelen şeflerinden biri tarafından eğitilen Busaba, hayatını Tay mutfağını incelemeye adadı. Yetenekli bir şef, en iyilerin en iyilerinden biri olma becerisine sahip. Ama hayatında hiçbir şey olması gerektiği gibi gitmiyor gibi görünüyor. Otuz beş yaşında, başarılı bir kariyere ve dünyanın en mükemmel ilişkisine sahip olmayı umuyordu. Bunun yerine kendini aniden işsiz bulur ve kısa süre sonra erkek arkadaşını onu aldatırken yakalar!Umudunu kaybetmek üzere olan Busaba'nın yolları, başarılı iş girişimleriyle tanınan tanınmış bir ailenin oğlu Saran ile kesişir. Aile işini devralacak bir konumda olmasına rağmen, Saran, şehrin en popüler restoranlarından birini açarak hayatta kendi yolunu çizmeyi seçti. Kaderin dediği gibi, Saran şu anda bir şefe ihtiyaç duyuyor ve Busaba'nın becerileri tam da aradığı şey.Saran için çalışmayı kabul eden Busaba'nın hayatı yeniden düzene giriyor gibi görünüyor ve daha mutlu olamazdı. Ancak yeni patronuna âşık olduğunu anladığında işler biraz daha karmaşık hale gelir. Bir şey ona hislerine karşılık verebileceğini söylüyor ama hayattaki her şey bu kadar korkunç bir şekilde ters gittiğinde umut etmeye cesaret edebiliyor mu?
 • IMDb 5.0
 • 624
 • 0
Rokuhoudou Yotsuiro Biyori 2022 (Japon)
İncele
Rokuhoudou Yotsuiro Biyori 2022 (Japon)
Togoku Kyosui (Kotaki Nozomu), büyükbabasından miras kalan geleneksel Japon tarzı bir evde bir kafe olan Rokuhoudou'yu yönetir. Tokyo'nun bir köşesinde yer alan Rokuhoudou, hayatında her türlü endişeyi taşıyan veya yalnızlık hisseden müşterilerin geldiği bir yer. Sui ve diğer üç genç adam tarafından sıcak bir şekilde karşılanırlar. Tokitaka (Hayama Shono) yemekle ilgilenirken, Sui çaydan sorumlu; Tsubaki (Onishi Ryusei), tatlılar; ve Güre (Saeki Daichi), kahve. Dördü, müşterilerin kalplerini ve zihinlerini dolduran lezzetli yemekler ve tatlılar ve gündelik misafirperverlikle müşterilere en iyi iyileşme süresini sağlıyor. Sui, Tokitaka, Tsubaki ve Gure, müşterilerle olan etkileşimleri sayesinde kendi sorunlarıyla yüzleşir ve büyürler.
 • IMDb 5.0
 • 261
 • 0
Izakaya Shinkansen 2021 (Japon)
İncele
Izakaya Shinkansen 2021 (Japon)
Bir sigorta şirketinin iç denetim ofisinde çalışan bir maaşlı olan Takamiya Susumu, shinkansen'i kullanarak aynı gün içinde iş gezilerinde tüm ülkeyi dolaşıyor. Gizli zevki, tren istasyonundan satın alınan kutulu yemekler, yerel lezzetler, demlenmiş sake ve butik bira gibi varış noktasında bulunan yerel lezzetleri alıp, Shinkansen'deki dönüş yolculuğunda tadını çıkarmaktır. Tren onun için bir izakaya gibi, iyi yemek ve içeceklerin yanı sıra unutulmaz tatlılarla dinlenme yeri oluyor. Bu gün, Aomori'ye bir iş gezisinde. Takamiya, işinin doğası gereği her zamanki gibi sevilmez, ancak bir ziyafet hazırlamak ve kendini neşelendirmek için Aomori Gyosai Merkezine gider. Merkezde bir mağaza çalışanı olan Yokoyama Shinobu'nun Tsugaru lehçesini seçmek için mücadele etmesine rağmen, doğranmış ringa balığı ve bir dağ sebzesi olan haşlanmış mizu satın almayı başarır. Sokakta dolaşırken zencefil miso oden alır. Ek olarak, yemekle eşleştirmek için Aomori'de üretilen pirinçten yapılan Kikunoi sake'ye sahiptir.
 • IMDb 5.0
 • 243
 • 0
Watashitachi wa Douka Shiteiru 2020 (Japon)
İncele
Watashitachi wa Douka Shiteiru 2020 (Japon)
Hanaoka Nao'nun annesi Yuriko, uzun süredir geleneksel bir Japon şekerleme dükkanı olan Kogetsuan'da bekar bir ebeveyn ve canlı bir şekerlemecidir. Nao, Kogetsuan'ın sahibinin 6 yaşındaki oğlu Takatsuki Tsubaki ile böyle tanışır ve birbirlerinin ilk aşkı olurlar. Ancak Tsubaki'nin babası biri tarafından bıçaklanarak öldürülür. Nao'nun annesi, Tsubaki'nin ifadesine dayanarak şüpheli olarak tutuklandı. Nao, sorguya çekilirken annesi vefat ederken kovulur. Şimdi bir cinayet zanlısının kızı ve kurbanın oğlu Nao ve Tsubaki birbirlerine karşı kötü duygular besliyor. 15 yıldan uzun bir süre sonra Nao ve Tsubaki, Japon şekerlemeleri üzerine bir yarışmada yeniden bir araya gelirler. Tsubaki, Nao'nun kreasyonlarına ilgi duyar ve Nao'nun çocukluk arkadaşı olduğunu fark etmeden ilk buluşmalarında onunla evlenmesini ister. Nao gerçek kimliğini gizler ve annesinin masumiyetini kanıtlamak için Tsubaki ile olan evliliği yoluyla Kogetsuan'a girmeye karar verir. Her türlü olumsuz koşulun pusuda yattığını çok az biliyor. Nao ve Tsubaki, acımasız kaderin alay konusu olmasına rağmen birbirlerine çekilirler. 15 yıl önceki davanın gerçeği nedir?
 • IMDb 5.0
 • 295
 • 0
Homeraretai Boku no Mousou Gohan 2021 (Japon)
İncele
Homeraretai Boku no Mousou Gohan 2021 (Japon)
hafta içi bir elektrik imalatçısında çalışan ve hafta sonları bir grupta bas gitar çalan Wada Masao; 3.000 gündür bekar olan Wada, olmayan sevgilisinin övgüsünü kazanmak için hayal dünyasında ona leziz yemekler yapmaya koyulur.
 • IMDb 5.0
 • 297
 • 0
A Girl and Three Sweethearts 2021 (Japon)
İncele
A Girl and Three Sweethearts 2021 (Japon)
Sakurai Misaki bir gün yurtdışında ünlü bir Pastanede çalışmayı hayal eden bir pasta şefidir; öpüşmeyi unutacak kadar işe öncelik vermiş. Bir pastanedeki işini kaybedip yenisini bulmakta zorlanan Misaki, okul günlerinin ilk ve karşılıksız aşkı Shibasaki Chiaki ile bir anda tanışır.Durumunu öğrenen Chiaki, yaz aylarında ailesinin Shonan'da işlettiği sahil restoranında çalışmayı teklif eder ve onu iki küçük erkek kardeşiyle birlikte oradaki aile evinde kalmaya davet eder. İkinci kardeş Kanata yetenekli bir şef, üçüncü kardeş Toma ise aşçılık okulunda öğrencidir. Misaki, bir yazı üç yakışıklı kardeşle çalışarak geçirme fırsatını kaçırır.
 • IMDb 5.0
 • 582
 • 1
The Way of the Hot and Spicy /Gekikaradou 2021 (Japon)
İncele
The Way of the Hot and Spicy /Gekikaradou 2021 (Japon)
Osaka merkezli orta sınıf bir içecek şirketinde pazarlamacı olan Sarukawa Kenta, iyi bir iş için Tokyo ofisine transfer edilir. Ancak yeni yerde, tüm zor müşteriler ona atıldı ve meslektaşları onunla arkadaş olmak için acele etmiyor. Çok baharatlı yiyecekleri seven yeni patronu Tanioka Kazuhiko'dan etkilenen Sarukawa da baharatlı mutfağa girmeye karar verir.
 • IMDb 5.0
 • 292
 • 0
Gyouretsu no Megami 2021 (Japon)
İncele
Gyouretsu no Megami 2021 (Japon)
Her geçen gün uzun kuyruklar oluşturan popüler bir ramen zincirinin karizmatik sahibi Serizawa Tatsumi, ramen dünyasında öncü bir rol oynuyor. Aynı zamanda, zorluklarla karşılaşan ramen dükkanlarını kurtaran bir gıda danışmanıdır. Bir gün, astı Natsukawa Aya, yeni bir ramen yemeğine dokunmamış bir kadın müşteri keşfeder. Genç kadın, Tatsumi'nin yarattığı ramenlerin lezzetini eksik olarak nitelendirerek eleştirir. Ayşe sinirlenir. Ancak bu müşteri şirketle röportaj yapmak için gelmiş ve yarım yıl önce ilk kez yediği ramen konusunda amatör olmasına rağmen ramen yemeğini zenginleştirebileceğini Tatsumi'ye beyan ediyor.
 • IMDb 5.0
 • 317
 • 0
Paik’s Spirit 2021 (Kore)
İncele
Paik’s Spirit 2021 (Kore)
Mutfak Araştırmacısı Baek Jong Won tarafından Kore alkol ve yemek kültürünü tanıtan bir gerçeklik dizisi. Mutfak yıldızı Baek Jong Won ve ünlü konuklar sarhoş edici yemekler üzerine hayat, yiyecek ve içki hakkında konuşurken içecekler sohbetin akmasını sağlıyor.
 • IMDb 5.0
 • 296
 • 0
Falling in Love 2021 (Çin)
İncele
Falling in Love 2021 (Çin)
Chi Xiao Nian, yemek pişirme sanatında yeteneklidir. Bütün günü mutfakta kapana kısılmış halde geçirdiğini düşününce erkek arkadaşı onun sıkıcı ve vasat olduğunu hissetti. Yıldönümlerinde Chi Xiao Nian, özellikle onun için bir beslenme çantası hazırladı. Spor salonuna geldiğinde, onu başka bir kızla tamamen samimi bulduğunda kalbi paramparça olur.Bu arada, Chi Xiao Nian'ın eski arkadaşı Yan Yu, zehirli bir dili ve sıcak bir kalbi olan bir okul yakışıklısıdır. Sanki en büyük kurtarıcısıymış gibi ona bir zeytin dalı uzatıyor ve pislikten intikam almak için erkek arkadaşıymış gibi davranabileceğini söylüyor. Bu şekilde Yan Yu, Chi Xiao Nian'ın zorlu bir yerden çıkmasına yardım eder. Kendine olan güvenini yeniden kazanır ve ağız sulandıran karışımlar yapmaya devam eder.
 • IMDb 5.0
 • 813
 • 0
Bite Me 2021 (Tayland)
İncele
Bite Me 2021 (Tayland)
The Chef Master'ın ikincisi olan Chef Aue, şampiyona karşı kazanamaz. Neyi kaçırdığını bulmaya çalışırken, yemek pişirmeye odaklanmasını kaybeder. Eksik parçanın, olağanüstü yeteneklerini gizleyen sıradan bir teslimatçı Aek'te bulunmasını hiç beklemiyordu.
 • IMDb 5.0
 • 755
 • 0
Gourmet in Tang Dynasty 2021 (Çin)
İncele
Gourmet in Tang Dynasty 2021 (Çin)
İşler ne kadar kötüye giderse gitsin, Xiao Xiao yiyeceklerin onu rahatlatmak için her zaman orada olacağını bilmekle teselli buldu.Yemekleri sevmekle ilgili tek bir sorun var. İnce olmanın nihai güzellik standardı olarak selamlandığı bir dünyada yaşadığınızda, yoğun bir yemek tutkusu biraz lanet gibi geliyor. Bu nedenle, Xiao Xiao, birden fazla kez, tombul kadınların güzelliğin simgesi olarak kabul edildiği Tang Hanedanlığı döneminde yaşamayı diledi. Boyutu hakkında taciz edilmekten bıkan Xiao Xiao, tüm kalbiyle zamanda geriye götürebilmeyi diliyor. Çok az şey biliyor, dilekleri gerçekleşmek üzere! Modern dünyada kendinden geçtikten sonra, Xiao Xiao, zayıf formu tüm potansiyel talipleri uzak tutan acı verici derecede zayıf bir Tang Hanedanlığı kızı olan Yuan Wan Er'in vücuduna sahip olduğunu bulur.Hayalini yaşama şansıyla heyecanlanan Xiao Xiao, Wan Er olarak yeni hayatını benimsiyor. Ancak Tang Hanedanlığı'ndaki hayat, özellikle bir beyefendi gözüne çarptığında, ilk başta hayal ettiğinden biraz daha karmaşıktır. Xiao Xiao bu alışılmadık dünyada gerçekten hayatta kalabilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 669
 • 0
Senior Secret Love: Bake Me Love 2016 (Tayland)
İncele
Senior Secret Love: Bake Me Love 2016 (Tayland)
Bir fırın blogcusu olan Mielle, ilk görüşte Kim'e aşık olur, ancak Kim'in pişirme becerilerine hakaret edip ona, iyi yemek yapmayı bilmediği için pişirme hakkında blog yazmaması gerektiğini söylediğinde, Kim'e karşı duyguları değişir. İntikam almak için Mielle, Kim'in hala Kim'e aşık olan eski kız arkadaşı Lita ile randevusunu bozar. Mielle, Kim'in yeni kapı komşusu olduğunu öğrendiğinde işler daha da karmaşık hale gelir ve yanlışlıkla bir öpücük paylaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 706
 • 0
12

Asya Dizileri


Değerli dizi & film sever takipçilerimiz adına Asya'nın en çok beğenilen ve en popüler dizilerini siz kıymetli takipçilerimize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı yönüyle öne çıkan arayüzden istediğiniz dizileri izleyebilir, bunların dışındaki kategorilerde olan diziler için de keşif yapabilirsiniz. Kesintisiz izleme deneyimi yaratan bölümlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni veya eski tüm asya dizileri sitemizden erişilebilir ve zevkle seyredebilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Aile Dizileri | Aksiyon Dizileri | Arkadaşlık Dizileri | Askeri Diziler | Belgesel | Kore Dizileri | Japon Dizileri | Çin Dizileri | Komedi Dizileri